Sākas biļešu tirdzniecība uz Grouper

Viestarts Gailītis, 14.01.2012., 18:31

Sākot ar 13.janvāri var nopirkt biļetes uz atzītās amerikāņu mūziķes Līzas Harisas, labāk pazīstamas kā Grouper, koncertu, otrdien, 13. martā Rīgā.

Grouper

Uzstāšanās notiks turnejas Violet Replacement ietvaros. Grouper mūziku raksturo gan dream pop liegās skaņas, gan īpaša mīlestība pret sapņainām un citpasaulīgām skaņu vidēm, kas ļauj viņas mūzikai ceļot no saldi ēteriskām indie balādēm līdz viegli trokšņainiem, smeldzīgi nervoziem skaņu sapņiem. Koncerts, saskaņā ar mākslinieces vēlmi, notiks dievnamā – Anglikāņu baznīcā.

Grouper mūziku ir viegli pielīdzināt tādu mākslinieku kā Cocteau Twins vai EMA daiļradei, taču Harisas labpatika pret ambientiem shoegaze noskaņojumiem un skaistā, tīrā balss nostāda pašas daiļradi žanrā, ko žurnāls The Wire apzīmējis kā mordant ambient song. 2008. gadā portāls pitchfork.com nosauca Grouper albumu Dragging a Dead Deer Up a Hill par vienu no 50 gada labākajiem ierakstiem.

2011. gadā Grouper izdeva albumu ‘’AIA’’ divās daļās, proti, platēs ‘’Alien Observer’’ un ‘’Dream loss’’. Abi tematiski līdzīgie ieraksti izpelnījušies labas kritiķu atsauksmes, un par vienu no to galvenajiem nopelniem izdevumu sakarā tikusi nosaukta Harisas spēja apvienot narkotiski apdullinošu skaņu dreifēšanu ar izteiktu dziesminieces talantu. Tāpat albumu recenzijā iepriekš minētais portāls pitchfork.com raksta, ka Grouper mūzikai piemīt mūsdienās reti sastopama īpašība ‘’klausītāju vest tālos ceļojumos’’.

Šogad festivālam Skaņu mežs paliek desmit gadi, un Grouper uzstāšanās iezīmē jubilejas gada svinīgo aktivitāšu sākumu. Grouper Rīgas koncerts būs vienīgais Baltijas valstīs.

Biļetes ir nopērkamas Biļešu servisa tirdzniecības vietās vai interneta vietnē www.bilesuserviss.lv. Pirmās simts biļetes maksās 6 lati, pēc tam biļešu cena pieaugs. Vietu skaits nelielās ietilpības dēļ ir ierobežots līdz 250 vietām.

Norises vieta un laiks: Anglikāņu baznīca, Anglikāņu iela 2a, 13.marts. Sākums: 20:00

Informācija: www.skanumezs.lv


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Анкеты девушек равным образом юношей онлайн, в течение телеграм канале @wanowes

Antoniagloro

Анкеты барышень равным образом юношей он-лайн, в течение телеграм канале @wanowes

AntoniaAnowl

Hi, kam dashur të di çmimin tuaj

MasonSax


Войтирегистрация