Sākusies biļešu tirdzniecība uz grupas "Kreator" koncertu

Valdis Bērzvads, 20.10.2008., 15:21

Tā būs pirmā grupas uzstāšanās Latvijā.

Koncerts notiks 21. februārī klubā "Melnā piektdiena”.

Biļetes var iegādāties "Biļešu Servisa" kasēs visā Latvijā, kā arī internetā. Biļetes cena sākot no 15 latiem.

„Extreme Aggression”: divi maģiskie vārdi, pēc kuriem nešaubīgi atpazīstam Eiropas Teutonic thrash metal leģendu ar vairāk nekā 20 gadu vēsturi – Kreator, kuri neapšaubāmi uzskatāmi par vācu thrash metal flagmaņiem, un ietekmējuši tūkstošiem grupu skanējumu visā pasaulē.

Kreator raksturo ekstrēmi kritiska attieksme pret reliģiju un negācijām patērētājsabiedrībā. Koncerts Rīgā notiks grupas tūres ietvaros, prezentējot svaigu albumu Hordes Of Chaos.

Grupa spēcīgi ietekmējusi death metal žanra izveidošanos. Bundzinieka Jurgen 'Ventor' Reil spēlē izmantGrupa "Kreator"otā divu basbungu tehnika bija/ir jāapgūst katram, kas nolēmis sevi apliecināt šajā mūzikas žanrā. 1985. gadā desmit dienu laikā ierakstītais albumu Endless Pain tolaik īpaši atzinīgi novērtēja jaunās, meklējumos esošās black un death metal grupas. Plašākai publikai Kreator sevi pieteica pēc līguma ar Noise Records noslēgšanas.

Pēc 1990. gada albuma Coma Of Souls iestājas vispārējs muzikālo eksperimentu laiks. 1992. gadā izdotais albums Renewal grupai atnes pretrunīgas atsauksmes un sastāva izmaiņas - šā iemesla dēļ nākamais albums pēc 3 gadu pārtraukuma tiek ierakstīts, piedaloties tikai vienam dalībniekam no grupas sākotnējā sastāva - Milandam Millem Petrozam. Cause For Conflict ierakstā Kreator centušies maksimāli izvairīties no ierastajiem ģitārsolo un pants-piedziedājums-pants dziesmu struktūrām, vienlaikus saglabājot thrash metal raksturīgās ritma sekcijas, kuras albumā dzirdamas ievērojami vairāk nekā iepriekšējā Renewal.

Eksperimenti ar skanējumu turpinās 1997. gada albumā Outcast, kur dziesmas pārsvarā ieturētas salīdzinoši lēnākos tempos un saglabā struktūru, no kā albumā Cause For Conflict Petrozza bija apzināti izvairījies, šoreiz visu papildinot ar elektroniskiem bungu piesitieniem. Ja šis albums joprojām saglabā Kreator mūzikālā agresora garu, tad nākamais - Endorama - ir ar melanholiskāku noskaņu, un teksti vairāk pauž drūmu dzīves apcerīgumu, kam kā simbols kalpo tituldziesmas ierakstā un videoklipa uzņemšanā pieaicinātais šveiciešu gotiskās mūzikas dueta Lacrimosa vokālists Tilo Wolff.

Jaunajā gadsimtā Kreator sevi piesaka ar atgriešanos pie skanējuma, ar kuru 80. gados grupa būtiski ietekmēja visu thrash un death metal skatuvi, loģiskā kārtā neiztiekot bez dažādos savas pastāvēšanas laikaposmos gūtās pieredzes. To apliecina kaut vai pirmā dziesma no Violent Revolution - 2001. gada albuma - Reconquering The Throne.

Jaunais studijas albums - nākamais pēc Enemy Of God - sola bargu slānīšanu ar thrash ritmiem un Kreator raksturīgajām tēmām par apņēmību, nesalaužamu garu, kā arī klausītāja uzmanības pievēršanu šajos laikos aktuālajai kara propagandai. Kaut arī Hordes Of Chaos ierakstīts Berlīnē, to miksējis ir Kolins Ričardsons Londonā.

Sastāvs, kuru redzēsim Rīgā: Mille Petrozza (ģitāra, vokāls), Jürgen ‘Ventor’ Reil (bungas, vokāls), Christian Giesler (basģitāra), Sami Yli-sirniö (ģitāra).


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Полное руководство: как правильно купить диплом и избежать ошибок диплом купить цена <a href=dipl-fast.ru>dipl-fast.ru</a> .

diplom_kupit_jwOa

Купить тренажеры для спортзала с гарантией качества фитнес тренажеры купить <a href=trenajeri-dlya-zala.ru>trenajeri-dlya-zala.ru</a> .

trenazhery_spOi

Theme site super 000*** rus.hc.lv

LRncxOcpms


Войтирегистрация