Black Masquerade Pavasara Nakts Karnevāls

Black Masquerader, 03.05.2011., 16:09

Tēma: "Caur Ērkšķiem Uz Zvaigznēm ", klubā Nice Place Rīgā, Citadeles ielā 2.

Dzīvajā uzstāsies:

Gothic metal grupa no Kurzemes - Coldflame
http://www.coldflame.times.lv
http://draugiem.lv/2593
Grupa Coldflame, zem šāda nosaukuma, dibināta 2004.gadā, kad tai pievienojās bundzinieks Gundars Lintiņš. Tad arī tika ierakstīts grupas pirmais singls ,,Ziemassvētki divatā". 2006.gadā nāca klajā grupas debijas albums "Par to..." Grupas sastāvs: Jānis Tabūns - ģitāra Modris, Cīrulis – ģitāra, Andis Feldmanis – basģitara, Solvita Jansone – vokāls, Gundars Lintiņš – bungas. 2008.gadā iznāca grupas otrs Cd ''Starp Tevi Un Mani'', ierakstīts studijā ''Codex'', tendēts uz Gothic Rock.

Artūra Bērziņa
Dark elektro / industrial rock projekts - Diadema
http://www.draugiem.lv/diadema/
www.berzinsh.lv
"diaDema" mūzikas stilā jūtama alternatīvās elektronikas, gotikas, industriālā roka un citu virzienu eklektisms.. Dziesmu autors Artūrs Bērziņš iesāka preparēt savu iekšējo pretrunu samezglojumus caur savu muzikālu darbību 1998. gadā ar projektiem "Angel’s Tears" un līdz iepriekšējam gadam nepubliskoto "Lenoras Sapņi". Pieaicinot grupas "Neglectad Fields" ģitāristu Hermani un basistu Sergeju, tika izlaisti vairāki Angel’s Tears singli, ierakstīts Ep "Heresy". Vēlākiem "A.T." singliem parādījās arī plaši nepublicētie klipi. Pēc vairāku gadu klusēšanas perioda 2006. gadā grupa atsāk darbību zem jauna nosaukuma Diadema un ar izmaiņām sastāvā - Artūrs Bērziņš (vokāls, taustiņi, programmēšana, ģitāras); Hermans Rigmants – ģitāras, Mora Ergana – vokāls. Centrālā Diademas pamattēma ir trijotne, kuru kādreiz Nora Ikstena minēja, stāstot par paralelizēšanos mūslaiku pasaulē. Neatkarīgi no mūsu savstarpējas norobežotības paralēlajās pasaulēs, tā pieskaras pie katra no mums – dzīve, nāve un mīlestība. Triviāli, bet tikai tādēļ, ka ir mūžam aktuāli.

Patreiz Diademas mūziķi pabeidz ierakstu pirmajam Cd, kuru laidīs laukā pavisam drīz kā paralēlo projektu "Coronar" leibls Sturmmandat - konceptuāli tajā tiks iekļautas mūziķu industrial/alternative electro kompozīcijas (bet Diademas dziesmas, kurām vairāk raksturīgas doom / gothic electro noskaņas, paralēli tiek gatavotas atsevišķam albumam, bet tie jau ir tālākas nākotnes plāni)

Un pirmo reiz uz skatuves
pašmāju Dark wave / industrial / Ebm apvienība - Dark Nexus
http://www.draugiem.lv/darknexus
http://darknexus.ez.lv/music.html
Viss sākās 2007.gadā. Kad Gatis sacerēja dziesmas savai grupai, ar nosaukumu As Lights Fade, viņš arī veidoja mazus mūzikas projektus - melodisku elektronisko mūziku.

Pēc laika As Lights Fade izjuka un Gatis pievērsās tikai saviem elektroniskajiem projektiem. Un rezultātā Dark Nexus tika dibināts 27.05.2009.

Dark Nexus ir melodiska industriālā mūzika, precīzāk, Ebm. Dark Nexus galvenokārt ir iespaidojies no tādām slavenām industriālās mūzikas grupām kā Psyclon Nine, Hocico, Agonoize u.c.

Sākums 20:00
Dzīvajā no : 22:00

Ar tērpiem ieeja - 2 lati
Bez Tērpiem – 3 lati

Ap pusnakti,
konkursa balsošanas kārtībā
5-10 interesantākajiem Karnevāla Tēliem
tiks pasniegtas noderīgas balvas !

Par karnevāla muzikālo atmosfēru gādās
Sinisters, Chromium un Soljarka

Sīkāk informācija par rīkotājiem:
http://www.b-masquerade.lv
http://www.b-masquerade.lv/galerijas/

Kas nāks,  obligāti atzīmējas te:
http://www.draugiem.lv/ev/18342510/ 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Вызвать профессионального сантехника в СПб за 1 час вызвать сантехника на дом спб <a href=24santehnik-4.ru>24santehnik-4.ru</a> .

santekhnik_SPb_fvpt

ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ


Войтирегистрация