"Bliez pa pirmo" fināls

Deniss Fedotovs (deni2s), 11.08.2009., 13:02

Pusgada garumā no aptuveni 100 dalībniekiem tika atlasīti labākie 18 jaunie solomākslinieki un grupas, kuri tiksies 15.augustā uz Lielās fināla koncerta skatuves, lai cīnītos par jauno mūziķu konkursa "Bliez Pa Pirmo 2009" uzvarētāja titulu, iegūstot balvu fondu 5000 Ls vērtībā (dziesmu ierakstīšana, videoklipu filmēšana, fotosesijas un citas balvas).

BPPNo visiem dalībniekiem finālā iekļuva un uz skatuves kāps: Diana Moon, Framest, Pent-in dreams, Rock The Nation, High&Hard, Edža&Niknie, Nauris Rolavs, Nikolajs Puzikovs, M.ART.A, Deep Silence, Deserving Case, Elīna Buce, Sandija Vīgante, The Highway, Camillas, The Inspirers, Madara Grēgere, Aminata Savadogo.

Koncertu kā ierasts vadīs "Bliez Pa Pirmo" dīva - dziedātāja Samanta Tīna. Žūrijas sastāvu veidos producents no Somijas Jan Krochin, vokālais pedagogs, komponists, aranžētājs, skaņu režisors Mihails Ļitvinovs, Jaunā Viļņa koordinatore Nadežda Buharova un citi ar mūziku saistīti profesionāļi.

Pasākumā piedalīsies arī grupas Ēnas, Triānas Parks, Full House, dejos deju grupas Most Wanted Crew un Dance Pro-X, bet par ballīti līdz rītam parūpēsies DJ Jainaro. Pasākumā būs dažādi konkursi un citas aktivitātes no BPP atbalstītājiem. Ieejas biļetes uz finālkoncertu ir iespējams iegādāties "Biļešu serviss" kasēs, bet vairāk informācijas par pasākumu var atrast www.bliezpapirmo.lv.

Iespējams, ka 15.augusts ieviesīs jaunas tendences Latvijas mūzikas industrijā, izvirzot jaunus un talantīgus mūziķus priekšplānā jau esošajiem, plašākai publikai zināmajiem Latvijas mūzikas pārstāvjiem!


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


Войтирегистрация