"Bliez Pa Pirmo" konkursā zināmi jau 6 fināla dalībnieki

Edgars Skulte, 07.05.2009., 09:34

30.aprīlī jauno mūziķu konkursā "Bliez Pa Pirmo" 2.atlases kārtā tika atlasīti nākamie 3 fināla dalībnieki - grupa "Rock The Nation", Diana Moon un Nauris Rolavs -, kuri pievienosies 1.atlases kārtas fināla dalībniekiem - Madarai Grēgerei, Sandijai Vīgantei un Elīnai Bucei -, lai 15.augustā kāptu uz Lielās fināla koncerta skatuves!

Vecrīgas klubā "Space Dog" paralēli hokeja spēlei "Latvija pret Šveici" spraigā cīņā sacentās 15 jauno mūziķu konkursa "Bliez Pa Pirmo" dalībnieki. Hokeju fanu līksmie izsaucieni tikai pastiprināja telpā valdošo atmosfēru ar līksmību, degsmi un entuziasmu. Katrs no mūziķiem rādīja savu sagatavoto mūzikas performanci, un, jāteic, mūziķu idejām un pašizpausmei nebija robežu!

Grupa "2tie" apmeklētājiem sniedza Džona Keidža skaņdarbu 4’33" pankroka aranžējumā, bet klausītāji šo performanci uztvēra ar dalītām jūtām, vieni bija sajūsmā, citi – tikai nosmīkņāja un neko neteica.

"Patīkamu pārsteigumu sagādāja grupa Between the Lines," saka žūrijas loceklis, grupas "Ēnas" solists, Lauris Valters, "tā kā grupa piedalījās gan pirmajā, gan otrajā atlases kārtā, tās sniegums 3 nedēļu laikā bija acīmredzami uzlabojies!" Līdz ar to žūrijas locekļu sastāvā notika aktīvas diskusijas par to, kuriem dalībniekiem piešķirt 3.vietu – solistam Naurim Rolavam vai grupai "Between the Lines". L. Valters atzinīgi novērtēja arī grupas "Mismach" puišus, kuri diemžēl nevarēja ierasties pilnā sastāvā, bet divatā spēja radīt skaistu un dvēseliski baudāmu muzikālu priekšnesumu.

1.vietas ieguvējiem grupai "Rock The Nation" uzdodot jautājumu, "Kuri ir Jūsu tiešie konkurenti šajā atlases kārtā?", grupas solists atbildēja: "Mēs visus dalībniekus uzskatām par konkurentiem, katrs no viņiem ir atšķirīgs, katram ir savs mūzikas stils. Vienam žūrijas loceklim var patikt pop mūzika, citam – rock mūzika. Tāpat ir arī ar klausītājiem un atbalstītājiem."

Diemžēl dažādu iemeslu dēļ uz konkursa 2.atlases kārtu neieradās grupa "Debasu Durovys", "Zoltan" un "Water Pearl", konkursa organizatori vēl izvērtēs katru no gadījumiem un sniegs savu lēmumu, vai atļaut šīm grupām uzstāties nākamajā atlases kārtā 28.maijā.

Iespējams apskatīt arī video:

1. video dala :
http://www.youtube.com/watch?v=Rh203i7oi1g
2. video dala:
http://www.youtube.com/watch?v=wajZfPl7ofs


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация