Čipsis un Dullais uzstāsies "Open Mike" sezonas atklāšans pasākumā

Ģirts Strumpmanis, 07.11.2008., 11:35

Pirmās sezonas beigās dziesminieki spoži sevi pieteica uz "Open Mike" skatuves un uzvarēja.

Klātesošie tika savaldzināti ar spožajiem skatuves tērpiem un nepiespiesti orģinālo izturēšanos uz skatuves, un galvenais dziesmām kurām vienkārši nevar nedziedāt līdzi.Čipsis un Dullais

Abi dziesminieki jau ir pazīstami ar savu nu jau gandrīz tautas dziesmu "Asaras", kuru, kā vēsta leģendas un tenkas, izpildot pat kori un skolu ansambļii. Tas nav pārsteigums, jo dziesminiekiem ir šis tas dzīves ceļā skrējis pretī, lai būtu par ko pastāstīt citiem ar dziesmu.

"Protams, ka dziesmas centrā ir sievietes", stāsta Čipsis, "vai sieviete, tas atkarīgs no gabala. Mēs nemēģinam iežēlināt, mēs stāstam stāstus", tā Čipsis par dziesminieku daiļradi. Šobrīd Čipsis un Dullais nopietni strādā pie domas par debijas albumu kasešu formātā, kas varētu iznākt nākamā gada pavasarī, kam būtu arī simboliska nozīme!

Šo sestdien dziesminieki izpildīs savus labākos gabalus, un sola arī kādu uzmundrinošu pārsteigumu visiem klātesošajiem! "Open Mike" pasākumā uzstāsies arī citi pirmās sezonas spilgtākie ansambļi un izpildītāji, vairāk informācijas. Sākums 20:00, Ieeja bez maksas.

Vairāk par Čipsi un Dullo.


1 коментарий Комментирование доступно всем.
fane, 07.11.2008. 12:47:25 (ip:195.13.151.217)
Рейтинг комментария: 0

brīnišķīgi, brīnišķīgi! jāpucē svētku kārta un jādodas plaukšķināt!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Hola, quería saber tu precio..

RobertSax

bezpizdy.vip

Elma

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

Robertunsab


Войтирегистрация