Cliche - "Galaktiskās skumjas" prezentācija

Dace Dumbrava, 10.05.2007., 19:35

Dirty Deal interneta mūzikas izdevniecība laiž klajā jau piekto audio relīzi. Šoreiz elektroniskās mūzikas komponista un izpildītāja Cliche albumu „Galaktiskās skumjas”.

Prezentācijas pasākums notiks 18.maijā, Andrejsalā, kultūras mezglā Dirty Deal Cafe, plkst.21:30.Galaktiskās skumjas

Uzstāsies gan pats Cliche, gan citi elektroniskās mūzikas izpildītāji: Alexandroid, Martinez Gonzalez, kā arī Igaunijas elektroniskās mūzikas izpildītāju kolektīvs Paranoidal Society. Par pasākuma vizuālo noformējumu rūpēsies VJ: Relict (Parastate999) un Wickiss (Liquids). Albums būs pieejams lejupielādei sākot no 18. maija izdevniecības tīmekļa vietnē dirtydeal.lv/audio.

Pirms pasākuma 20.00 kultūras mezglā Dirty Deal Cafe tiks izrādīta radošās apvienības UMKA jaunā izrāde "Atpūta lamatās". Biļetes iespējams iegādāties Biļešu Servisa tirdzniecības vietās. Vairāk informācijas par izrādi dirtydeal.lv/umka.

Cliche, īstajā vārdā Mārtiņš Bergmanis, savu darbību elektroniskās mūzikas lauciņā uzsāka 90.gadu vidū. Iesākumā Cliche darbojās kā DJ un pasākumu producents, bet ar laiku pievērsās arī muzikālās jaunrades procesam, radot kvalitatīvas un oriģinālas elektroniskās mūzikas kompozīcijas. Cliche darbi iekļauti gan vairākās pašmāju elektroniskās mūzikas izlasēs, gan izdoti Anglijā, vinilla plates formātā. Sadarbībā ar DJ Brain tapušais skaņdarbs ir izmantots arī jaunajā spēlfilmā „Monotonija”.

Paranoidal Society veido četri no Igaunijas daudzsološākajiem jaunajiem elektroniskās mūzikas izpildītājiem. Šī apvienība savu darbību uzsākusi pavisam nesen, bet jau guvusi labas atsauksmes no klausītāju puses. Viņu interneta plate tiks izdota jūlijā.

Alexandroid rada mūziku jau kopš 90. gadu vidus. Šajā laikā izdoti 6 albumi (Sinoptics, False Starts, Soundtracks), tuvākajā laikā plānots izdot arī Soundtracks II. Viņu mūziku raksturo visai plašs diapazons - no ambient līdz techno un breakbeat. Alexandroid veido arī soundtrackus Maskavas un Rīgas VJ, kā arī taisa remixus Krievijas populārākajiem mūziķiem, kā, piemēram, Mumiy Troll. Lai gan projekta dalībnieki dzimuši Latvijā, lielāko daļu laika tie pavada Maskavā un Sanktpēterburgā, līdz ar to ietekmējas no Krievijas elektroniskās mūzikas.

Organizē: Dirty Deal

Atbalstītāji: RDKP, Andrejsala, Singalong, Versija, SIMBA, Paroc, Viessmann
Informatīvie atbalstītāji: UKSUS.net, ATMOSFERIX.net, HC.LV, FREAKNET.lv, ORB.lv, SPOTNET.lv, ALTERNATIVE.lv, KULTURA.lv

0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Hello. And Bye.

XRumerTest

Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr


Войтирегистрация