Coss-moss 2011 post-rock / post-metal / post-music

Jānis Altmanis, 26.10.2011., 05:35

Eksperimentālais noskaņu vakars ar mūziku, kā līdzekli, lai dotos mazā kosmosā un atpakaļ. Lai izbaudītu mūziku, mūzikas ietekmi uz domāšanu, domu sakārtošanu un pārkārtošanu. Vai vienkārši – atlaistu kosmosā uz brīdi. Pēc ilgāka pārtraukuma nu jau ceturto reizi 20. novembrī, Nabaklab.

CossmossEmily Rose – reta iespēja baudīt dzīvajā līdz asinīm griezīgi melanholisku post roku, kas vietām skarbuma ziņā jau pielīdzināms post metālam. Tā kā grupas galvenā daļa patstāvīgi mitinās Londonā un Latvijā iegriežas tikai pāris nedēļas gadā, jau kopš grupas aizsākumiem 2007. gadā koncerti ir reti, bet toties neaizmirstami. Mūzika, kurā var saklausīt dzīvi visās tās aspektos no prieka augstumiem līdz izmisuma sāpju bezdibeņiem un nokaujošajai ikdienas atkārtotībai. Šī vakara centrālais notikums. Grupas dalībnieki spēlējuši grupās Solaris, Gaserata, Carpe Diem, ½ H ½ W, The Black Tea.
http://www.draugiem.lv/emilyrose/

Marta Migla – grupas sākums meklējams 2005/2006 gadā. Kopš tā laika grupas muzikālie eksperimenti ir noveduši pie sava skanējuma, ko raksturo un rada ritmiskas, melodiskas atbalsis, ko varētu klasificēt kā radošu post-roku. Neskatoties uz ilgo pastāvēšanas laiku, Marta Migla pirmo koncertu sniedza tikai 2010.gada rudenī, kad regulārās radošās pauzes tika pārvarētas atrodot jaunu bundzinieku. 2011.gada rudeni ierakstīti pirmie 4 studijas ieraksti.
http://www.draugiem.lv/martamigla/

Apziņas Parazīti – mentāls eksperiments. Mūzika, kurā stāsti un emocijas ņem virsroku pār melodiju, kaut kas, kas jau ir pēc mūzikas. Apziņas Parazītu mirkļu mozaīkai nepiemīt stingra struktūra un piespiedošs spēks. Drīzāk šie mozaīkas elementi veido īpatnēju diskontinuālu struktūru, kuras lūzuma punktos tiek atklāts klusums, savdabīgs un biedējošs vai dažkārt traģisks, kas nevar tikt aprakstīts tālāk vai kaut kā izteikts, jo tā vienkārši nav... jo tas konstituē cilvēku ārpus visiem kopīgi dotā, ikdienā pieejamā, valodā izsakāmā.
http://www.draugiem.lv/apzinasparaziti/

Dream For Eternity – sevi labi parādījis post-roka trio no Smiltenes. Katrs savu ceļu gājis, katrs ko piedzīvojis, bet kad grūtību pavisam nomākti, patvērumu no vētras tie meklēja šajā drošajā saliņā – kopējā muzicēšanā. Kas ļāva atkal atgūt spēkus, sakopot domas un pateikt pareizos vārdus.
http://www.draugiem.lv/music/10071506/

Dj Dr.Scaarons – tiem, kam nepietiks kosmosa ceļojumam ar dzīvo mūziku, ausis tiks sadakterētas ar kosmosa ceļotāju pārbaudītiem ierakstiem

+ tematiski video zemes dzīves refleksijai

Sākums: 18:00 – ir svētdiena, nav iemesls sākt vēlāk. Laicīgs sākums, lai laicīgi var beigt un paspēt mājās.

Ieeja: 2 Ls

Sekojiet informācijai:
http://p3licanwebzine.blogspot.com/ | http://www.nabaklab.lv/
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


Войтирегистрация