"Crystral Records" piedāvā: "Rigga Muffin"

Stanislavs Kokins, 19.02.2007., 18:55

3. martā, sestdienā, klubā "Depo" aizsāksies jauna ragga/ reggae/ dub/ dancehall/ jungle/ breakcore mūzikas pasākumu "Rigga Muffin". Pasākuma nosaukumu inspirējis Latvijas galvaspilsētas nosaukums un jamaikiešu vārds ragga muffin – tā sauc tos, kuri dzied vai skaita liriku pa virsu DJ spēlētajām instrumentālajām skaņdarba versijām.

Pasākumā uzstāsies īpašie viesi MC WISDOM & DJ KRI4ERR [Igaunija] (drumandbass.ee), kā arī publiku priecēs vietējais MC un DJ desants: CRYSTRAL SOUND SYSTEM [Latvija] (crystral.lv), APOFEOZ SOUND SYSTEM [Latvija], KODEK [Latvija] (dex_and_the_city), MAHARAJAH [Latvija] (neirothe.net) Pan Bio Panika ...un citi.

RIGGA MUFFIN īpašie viesi MC WISDOM & DJ KRI4ERR ir Igaunijā atpazīstami jungle kustības pārstāvji. CRYSTRAL SOUND SYSTEM ir viena no labākajām pašmāju „soundsistēmām”, kas spēlē dzīvo šovu ragga un ragga jungle stilā. Apvienības dalībnieki iesaistīti arī dažādos blakus projektos ar vietējiem hip hop izpildītājiem un aktīvi darbojas arī elektroniskas mūzikas laukā. Saundsistēma ar savu uzstāšanos bieži priecē dažādu Rīgas klubu apmeklētājus, kā arī dodas koncertēt ārpus Rīgas dažādos festivālos un klubos gan Latvijā, gan ārzemēs. APOFEOZ SOUND SYSTEM ir r’n’b/hiphop/ragga projekts, kurš sastāv no vairākiem solo izpildītājiem un DJ-iem. KODEK ir fanātisks breakcore producents un net mūzikas izdevniecības dex_and_the_city vadītājs. MAHARAJAH jeb Juris Zalmanis ir elektroniskās mūzikas komponists un DJ. Lielākoties viņa mūziku caurstrāvo pozitīvisma vadītas eksperimentālas vēsmas.

Depo telpās valdīs īsta Jamaikas džungļu atmosfēra, jo abās zālēs tiks izvietotas pasākuma tematikai atbilstošas dekorācijas, bet kluba lielajā zālē apmeklētājus priecēs Crystral Records sagatavotā Jamaikas ragga un dancehall video kompilācija.

Pasākumu sērijas RIGGA MUFFIN organizatori ir vinila ierakstu studijas un DJ apvienības Crystral Records (www.crystral.lv ) kolektīvais prāts.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
6Porno

Alena

interesting news

betenMob

Dia duit, theastaigh uaim do phraghas a fháil.

RobertSax


Войтирегистрация