"Das Sonntags Legion" izdos debijas albumu

Lauris Ābele , 21.04.2010., 21:52

Psihedēliskā folka grupa "Das Sonntags Legion" prezentēs savu debijas albumu "Acid Rain Will Eat Our Culture" 28.aprīlī jaunajā mūzikas klubā "Nabaklab".

Albumā iekļauti deviņi skaņdarbi. Tos varētu raksturot kā instrumentāli orientētus, atmosfēriskus, brīžiem tumšus, nepieradinātus, taču izkoptus skaņas vēstījumus, kas ir patiesi un nepiespiesti savā vienkāršībā un melodijās.

Grupa sevi pieteica 2007.gadā, piedaloties Latvijas Universitātes jauno mūzikas grupu konkursā, kurā guva pārliecinošu uzvaru. Vēlāk "Das Sonntags Legion" ar līdzīgiem panākumiem startēja citos vietējos un starptautiska mēroga konkursos.

Svētdienas leģiona ieroču arsenālu veido četras ģitāras, vijole, čelli, b ungas un balsis, un tā ierindā soļo mūziķi, kas klausītājam jau zināmi, pateicoties dalībai tādās grupās kā "Soundarcade", "S.I.L.S", "Backflow", "Inokentijs Mārpls", "Tesa", "Silards", "Versus" un "Pnd".

Klausītāju sagaidīs gan trīsminūšu instrumentālas liriskas poēmas, gan vairāk nekā desmit minūšu garas kompozīcijas ar "sačakarētas" simfonijas uzbūvi, kurās sprēgā un kauc ģitāras, virpuļo un skumji čīkst stīgu aranžijas, un caur analogu atsperes reverberatoru skan dziedājumi par nemieru, sapņiem, atelpas un spēka meklējumiem.

Albuma ieraksts sākts "Latvijas Valsts radio 1. studijā" kopā ar Māri Lāci, bet pabeigts un samiksēts "Hodila Records" studijā Valmierā Ģirta Laumaņa vadībā. Ieraksta māsteru veicis Hariss Ņūmens "Grey Market Mastering" studijā Kanādā.

"Tumšajā un vēsajā decembrī "Hodila Records" mums bija kā patvērums, lai gan pieļaujam, ka kāda maza daļa aukstuma, iespējams, nonāks arī pie klausītājiem, jo par ieraksta galveno mērķi tika izvirzīta noskaņa, nevis nopulēts produkts. Domājam, ka šo disku klausītāji vislabāk novērtēs intīmākā gaisotnē, taču mēs nepretendējam uz kādu noteiktu viedokli, ko katram klausītājam šis jēdziens varētu nozīmēt," – tā par albumu stāsta paši mūziķi.

Albuma noformējumu un dizainu izveidojis mākslinieks leģionārs Jānis Burmeisters.

"Acid Rain Will Eat Our Culture" producēja Olivers Tarvids un "Das Sonntags Legion", piedāvā – "Naba Music".

Albuma prezentācijas koncerta īpašie viesi grupa "Alis P".

"Nabaklab" mailinglistes biedriem koncertā ieeja bez maksas.


1 коментарий Комментирование доступно всем.
čalis, 21.04.2010. 22:04:53
Рейтинг комментария: 0

Lieliski!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Вызвать профессионального сантехника в СПб за 1 час вызвать сантехника на дом спб <a href=24santehnik-4.ru>24santehnik-4.ru</a> .

santekhnik_SPb_fvpt

ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ


Войтирегистрация