Daumanta Kalniņa jaunā soloprogramma izskanēs Liepājā

Jānis Kļaviņš, 21.12.2015., 12:39

Jaunais un talantīgais dziedātājs Daumants Kalniņš, kuru daudzi pazīst gan kā Kvazimodo atveidotāju no Zigmara Liepiņa operas "Parīzes Dievmātes katedrāle" iestudējuma Latvijas Nacionālajā teātrī, gan kā solistu daudzos lielos koncertprojektos, 26. februārī plkst. 19.00 viesosies LOC Rožu zālē, klausītājiem piedāvājot jaunāko soloprogrammu "Atspulgi".

Daumants KalniņšDaumanta Kalniņa koncertos skanēs Raimonda Paula "Tu nāc, tu ej", Arņa Medņa "Šodien ārā saulains laiks", Mārtiņa Brauna "Es nesatiku tevi", Zigmara Liepiņa "Septītās debesis", Ingus Baušķenieka "Milžu cīņa", Jura Kulakova "Mēs pārtiekam viens no otra", Imanta Kalniņa "Melnā aronija", Aleksandra Kublinska "Mazā Jana", Raimonda Paula "Dziesmiņa par prieku" u.c. pazīstami skaņdarbi.

"Programmā esam iekļāvuši gan latviešu estrādes klasiķu, gan mūsdienu komponistu populārākās dziesmas, kas man un maniem domubiedriem – pavadošajai grupai – ir sekojušas visas muzikālās dzīves garumā," par jauno programmu stāsta dziedātājs, atzīstot – šīs dziesmas veidojušas viņa attiecības ar latviešu pop- un rokmūziku. "Tās ir populāras, bet nepelnīti piemirstas dziesmas, kurās esam atraduši ne tikai to muzikālo vērtību un sava laika elpu un smaržu, bet arī aktualitāti mūsdienās, lai šajā programmā mēs liktu tām ieskanēties no jauna, savās versijās , ievijot aranžējumos arī savas muzikālās zināšanas un pieredzi, kas iegūta daudzajos mūzikas festivālos un koncertos," saka Daumants Kalniņš.

Jāpiebilst, ka, neskatoties uz dzimšanas datiem (Daumantam ir tikai 25 gadi!), muzikālā pieredze gan viņam, gan viņa grupas mūziķiem ir pietiekami liela, turklāt dziedātāja kontā jau ir vairākas nozīmīgas balvas: par Kvazimodo lomu "Parīzes Dievmātes katedrālē" viņam tika piešķirta "Spēlmaņu nakts" balva kategorijā "Gada debija skatuves mākslā" (2012; par šo lomu viņš ticis nominēts arī "Lielajai Mūzikas balvai"); savukārt 2015.gadā viņš saņēma festivāla "Riga Jazz Stage" "Grand Prix". Taču šie sasniegumi talantīgajam dziedātājam nekļuva par iemeslu "inficēties" ar "zvaigžņu slimību" vai gozēties slavas saulītē, bet strādāt pie jaunas solo programmas, lai ar to dotos pie skatītājiem visā Latvijā. "Daumants ir cilvēks – tīrradnis," par dziedātāju saka LMB žūrijas dalībniece – "Radio Klasika" direktore Gunda Vaivode.

Kā informē koncerttūres producents Jānis Kļaviņš, koncertos Daumantam talkā nāks viņa uzticamie skatuves partneri – sevi apliecinājušie pop, rok- un džeza mūziķi, kas darbojas dažādos projektos (TV projekta "Mana dziesma" orķesteris, "Silvestri Orkestri", "City jazz big band" un "Twin Town", Latvijas Radio Bigbends, Dona pavadošā grupa): Mārcis Auziņš (ģitāra), Kristaps Vanadziņš (taustiņinstrumenti), Toms Poišs (kontrabass), Rūdolfs Dankfelds (sitaminstrumenti). Jāpiebilst, ka visi pavadošās grupas mūziķi – tāpat kā Daumants Kalniņš – ieguvuši augstāko izglītības savā jomā, mācoties Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza nodaļā un papildinot savas zināšanas ārzemēs.

Biļetes iepriekšpārdošanā "Biļešu paradīzes" kasēs, kā arī Liepājas Olimpiskajā centrā.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Полное руководство: как правильно купить диплом и избежать ошибок диплом купить цена <a href=dipl-fast.ru>dipl-fast.ru</a> .

diplom_kupit_jwOa

Купить тренажеры для спортзала с гарантией качества фитнес тренажеры купить <a href=trenajeri-dlya-zala.ru>trenajeri-dlya-zala.ru</a> .

trenazhery_spOi

Theme site super 000*** rus.hc.lv

LRncxOcpms


Войтирегистрация