De Session muzikālā parāde

Sandis Baumanis /De Session/, 17.09.2008., 05:37

Piektdien, 19.septembrī bijušajā VEF teritorijā atrodamajā klubā Melnā Piektdiena (Brīvības iela 193 c, Rīga) paredzama pasākuma De Session norise.

Vakara gaitā uz skatuves kāps tādas šobrīd aktuālas un ar savu radošo darbību izceļamas pašmāju apvienības kā 9horizon, Gaserata, PuseH PuseW, S.I.L.S., Mazie Smirdīgie Kociņi un Totenkopf, kuriem minētais koncerts uzskatāms kā debijas reize.

9horizon dibināti 2006.gada otrajā pusē no dalībniekiem, kuri savu iepriekšējo pieredzi guvuši ar darbību tādās grupās kā Les Corte, Anpher, Reaching Bravo un citur. Grupa sevi pierādījusi neskaitāmos koncertos - izceļama arī koncertdarbība Baltkrievijā. Drīzumā gaidāms grupas debijas albums, kura priekšvēstnesis ”Stones” jau ilgāku laiku atrodams MySpace profilā.

Indie / post-rock kvartets Gaserata atgriezušies uz skatuves pēc dažādu traumu un likumsakarību radītā vasaras radošā pārtraukuma. Lietuvas mūzikas izdevniecība Charivari Records pavasara mēnesī laida klajā grupas studijas ierakstu ”I Have A Lyubovnik”, kura prezentācijas pasākums norisinājās LMA Studentu kluba telpās.

PuseH PuseW uzskatāmi par vienu no pēdējā laika aktīvākajiem `noise' skatuves pārstāvjiem, kuri izceļas ar salīdzinoši regulāru koncertdarbību. Nesenā pagātnē grupa atgriezās no kāda mūzikas festivāla Norvēģijā.

Pārdaugavas apvienība S.I.L.S. savu vēsturi aizsākuši jau gandrīz pirms desmit gadiem, kuru laikā snieguši neskaitāmus koncertus, pamainījuši savu sastāvu un muzikālo ievirzi, šogad kā kopsavilkumu izdevuši albumu ”Stāsti patiesi un izdomāti”. Piektdienas vakara koncerts iezīmējas kā viens no prezentācijas koncerttūres pasākumiem.

Torņa grupa Mazie Smirdīgie Kociņi (MSK) ierakstījuši divus studijas ierakstus, piedalījušies 1. Pasaules tantriskā country festivālā, par kuru specifisko gaisotni un norises vietu tika izvēlēti Brasas kapsēta. Grupas video ”Dramatiskā gramatika” pārraidīts Latvijas Mūzikas Kanāla ietvaros.

Totenkopf ir pavisam jauns `sludge' / `groove metal' žanra kvartets no Rīgas, kuriem Melnās Piektdienas koncerts būs kā skatuves debija. Divi no grupas dalībniekiem iepriekš piedalījušies grupas Lazarus darbībā.

Jāatzīmē arī fakts, ka uz pasākumu neattiecas ierastie vecuma ierobežojumi!

Koncerta sākums plkst. 20:00; ieejas maksa (no 19:00) 4 lati - turpretī ierodoties ar metalshow.lv mājaslapā atrodamo flyer 3 lati.

www.melnapiektdiena.lv
www.metalshow.lv  


1 коментарий Комментирование доступно всем.
yдалённый пользователь, 18.09.2008. 21:37:45
Рейтинг комментария: 1.473

Nelielas izmaiņas lineup sarakstā - personisku apstākļu dēļ savu dalību atsaukuši Mazie Smirdīgie Kociņi (MSK), bet viņu vietā gaidāma alternative / melodic metal grupa Strain no Rīgas, kuriem minētais kā nosacīts atgriešanās koncerts pēc radošā klusuma.

>> http://www.myspace.com/strainwebsite

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Hello. And Bye.

XRumerTest

Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr


Войтирегистрация