Klubā "Depo" kopā ar "Inokentijs Mārpls" un "Gelousy" uzstāsies grupas no Zviedrijas un Austrijas.

Guntis Vanags, 05.06.2006., 14:49

8. jūnijā klubā "Depo" kopā ar Latvijas alternatīvās scēnas slavenāko grupu "Inokentijs Mārpls" uzstāsies garage roka vienība no Zviedrijas "John Chopper Harris", bet nākamajā dienā, 9. jūnijā kopā ar Latvijas roka veterāniem "Gelousy" uzstāsies viena no labākajām Austrijas rokgrupām "Naca 7".

"John Chopper Harris" dibināta 2002. gadā, bet pašreizējais sastāvs izveidojies 2003. gadā kad brālēniem Rikam (bungas) un Kalle (ģitāra) pievienojās Olle (Bass) un dziedātāja Emma. Savā pastāvēšanas laikā grupa izlaidusi 3 EP un uzstājusies ar koncertiem visapkārt Zviedrijai.

"John Chopper Harris" spēlē pārliecinošu garage rock – stilu, kurš savus ziedu laikus piedzīvoja šī gadsimta sākumā ar tādām grupām kā "Jets", "Vines", "The White Stripes".

Naca 7"Naca 7" 1997. gadā nodibināja vokālists es-j, bass spēlētājs joe un bundzinieks m.g. ar apņemšanos ienest svaigas vēsmas hardcore un nu-metal skanējumā. Savu stilu viņi nosauca par lidostas hardcore, jo viņu dzīvesvieta atradās netālu no Vīnes internacionālās lidostas, tāpat ar šādu apzīmējumu viņi vēlējās uzsvērt, ka viņu mūzika neiekļaujas tikai kāda konkrēta stila rāmjos. "Naca 7" pirmais iznāciens – 1999. gadā izdotais EP saņēma brīnišķīgas atsauksmes, bet ietekmīgais žurnāls "Metal Hammer" nominēja to kā 2000. gada novembra mēneša labāko demo. Ekstensīvās koncertu tūres, kas pavadīja EP iznākšanu nodrošināja grupai slavu kā pārsteidzošai koncertu grupai un Austrijas daudzsološāko jaunpienācēju reputāciju. Lielisko panākumu rezultātā 2001. gadā tika parakstīts līgums "Universal Publishing Group" un 2003. gadā tikai izdots grupas pirmais ilgspēlējošais albums "Several Reasons To Die For", kuru lielākais Austrijas dienas laikraksts, nosaucot gada labākos albumus, ierindoja 3. vietā. 2004. gadā "Naca7" mūzika tika izmantota Austrijā uzņemtajā filmā "Kerosin", bet 2005. gada nogalē dienas gaismu ieraudzīja viņu jaunākais albums "Barricades On Fire".

"Naca 7" gadījumā mums ir darīšana ar Austrijas pirmā ešelona grupu, kura savā dzimtenē uzstājas tikai uz lielākajām skatuvēm. Savā skanējumā grupa ir atgājusi no sākotnējās agresivitātes un šobrīd, kaut gan ir saglabājusi hc un emo enerģiju, vairs nav tik undergraundiska, tagad to jau varētu dēvēt par smago vai alterantivo roku, kā precīzi atzīmē kāds mūzikas kritiķis, "Naca 7" mūzikā var saklausīt kaut ko no "Faith No More", "Guano Apes", "Rage Against the Machine" un "U2" tikai tas viss pasniegts daudz intensīvākā un dinamiskākā mērcē.


2 коментария Комментировать могут только регистрированные пользователи, просмотр комментариев доступен всем. регистрация или залогинься!
kuritj, 07.06.2006. 09:58:28
Рейтинг комментария: 0

Gelousy - Yeah! )

deni2s, 07.06.2006. 11:11:55
Рейтинг комментария: 0

Naca 7 Depo nebūs - Guntis Vanags atsūtīja, ka viņu vietā būs kāda latviešu grupa.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
porn videos

Ulrike

Hello from Kiddishop.

Perrymiz

Ողջույն, ես ուզում էի իմանալ ձեր գինը.

Robertunsab


Войтирегистрация