Depo regeja naktī uzstāsies Hornsman Coyote

Guntis Vanags, 05.11.2008., 12:07

7. novembrī Depo rīkotajā kārtējā regeja naktī kā īpašais viesis uzstāsies Serbijā dzimušais, bet tagad Lielbritānijā mītošais Hornsman Coyote.

Hornsman Coyote SerbijaHornsman Coyotes mūzikas scēnā sācis darboties jau agrā jaunībā, 1994. gadā dibināja leģendāro Hc/reggae grupu Eyesburn, ar kuru izdeva 7 albumus, sadarbojies ar Max Cavalera grupu Soulfly, kuras albumā Dark Ages iedziedājis vokālu dziesmai Inner spirit. Viņš bija arī īpašais viesis Soulfly Dark ages Eiropas tūrē. Pēc šīs tūres Coyote nolēma pievērsties tikai regejam, kā dēļ kopš 2004. gada pārcēlās uz dzīvi Londonā un no tā laika ir aktīvs šīs pilsētas regeja scēnas dalībnieks. Kā trombonists piedalījies vairāku regeja albumu ierakstos, sadarbojies ar atzītākajiem šī stila producentiem Jerry Lions, Ras Muffet, Jah Works, Repentance music, Paco Ten, Kris Naphtali, Ghetto Priest, pats izdevis 2 instrumentālus albumus, kā arī 1 albumu kā dziedātājs. Depo uzstāsies kopā ar Francijas Mc King Kyll un Serbijas dīdžeju Martinees Selecta.

Šajā naktī kopā ar viesi uzstāsies arī labākie Latvijas regeja pārstāvji – arvien lielāku popularitāti iegūstošā grupa Striķis, radio Naba programmas Dabasskats vadītājs dj Krūms, kā arī dj apvienības Crystral Sound System, Apofeoz Sound System.

Tāpat šajā naktī, sagaidot Lee Scratch Perry koncertu 5. decembrī radio Naba dzimšanas dienas svinībās, Depo kafejnīcā tiks rādīta Nabas sarūpētā filma par Jamaikas regeja vēsturi.

 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab

Анкеты девчат равным образом молодых людей он-лайн, в телеграм канале @wanowes

Antoniagloro


Войтирегистрация