"Depo" uzstāsies Pēterburgas grupa

Klubs "Depo", 07.01.2009., 17:20

Rīt klubā "Depo" uzstāsies grupa "More I Korabli".

Grupa radās 1996. gadā Ukrainas pilsētā Sevastopolē. Līdz tam grupas dalībnieki spēlēja citās grupās, kuras katra pārstāvēja atšķirīgus stilus un attieksmi pret muzicēšanu, piemēram, dziedātājs spēlēja geju punk grupā, kuras galvenā "fiška" bija nekad nemēģināt, bet gan dziesmas radīt uz vietas koncertā, bet bundzinieks Gena spēlēja grindkora grupā, kura savu koncerta laikā bieži uzšķērda manekenus piepildītus ar asinīm no lopkautuves un tālāk tādā garā.

Sākotnēji grupa spēlēja komerciālu alternatīvu mūziku, tolaik modīgo nu-metal, kaut ko "Korn", "Dogeatdog" un "Biohazard" stilā. Kriminālajā slengā ieturētie dziesmu teksti aicināja legalizēt marihuānu un saturēja asus politiskus uzsaukumus. Drīz vien sekoja uzstāšanās vietējos koncertos, pēc kuriem grupu pamanīja arī vietējā prese, kāds pat pacentās nodēvēt viņus par "jauno vārdu rokmūzikā".

Sapratuši, ka Krimas pussalā ar rokmūziku nav aršana, grupa nolēma pārcelties uz Pēterburgu. šeit tā piedzīvoja vairākas sastāva izmaiņas un klusuma periodus, līdz 2003. gadā atkal nolēma atgriezties uz kaujas takas. Šoreiz grupai izdevās sapulcināt patiešām lielisku komandu. Drīz vien sekoja intensīvi koncerti uz slavenākajām Pēterburgas un tuvāko pilsētu roka skatuvēm, pēc kā daudzi mūzikas kritiķi nodēvēja to par vienu no labākajām Pēterburgas koncertu grupām. Līdz ar šo titulu drīz vien grupa ieguva arī pilsētas lielāko skandālistu slavu, ko veicināja tās pārāk tiešie izteicieni, izteiktā ironija par citām grupām, bieži vien nemotivētā agresija. 2006. gadā leibla "Kapkan" paspārnē grupa izdeva savu debijas albumu. Grupas dalībnieki aktīvi sadarbojas un palīdz ierakstos tādām Pēterburgas grupām kā "Katjuša", "Poļusa", "Pepsi", "Katran", "Ljudi Lopesa", "Baobabi". Grupas dziesmas ir iekļautas vairākās izlasēs. Grupas dalībnieki Dima Kuņins un Aleksejs Mešarjakovs spēlē arī grupā "Spļin".

Grupas stils šķiet vistuvāk ir repmetālam un to varētu salīdzināt ar grupu "Rage against the machine", šeit atradīsiet asus ritmus, smagas ģitāras, rečitatīvā izkliegtus lozungus. Asi sociāli teksti aizskar gan reliģiju, gan nacionālismu, gan citplanētu civilizācijas, gan seksuālo visatļautību.

Kopā ar "More I Korabli" "Depo" uzstāsies arī vietējās grupas- "The black drummer is a slave", "G.T.O.", "Snobrand".
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ

loli frail cp pthc ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

Williamspusy


Войтирегистрация