Depo ver vaļā koncertzāli

Guntis Vanags, 12.11.2010., 09:07

17. novembrī ar skaļu atklāšanas ballīti Depo beidzot ver vaļā savu koncertzāli.

Pēdējais koncerts kluba lielajā zālē notika vasaras sākumā. Pēc tā klubs devās vasaras brīvdienās, kuru laikā notika kluba atsvaidzināšanas darbi. Augusta sākumā klubs tika atvērts samazinātā apjomā un koncerti līdz šim notika mazajā zālē un nu klubam šķiet, ka koncertu dzīve sāk uzlaboties, tādēļ pēc 5 mēnešu pārtraukuma ver vaļā arī lielo zāli. Atklāšanas ballīte kā īpašie viesi uzstāsies grupas Tesa un Oranžās brīvdienas, kā arī Eskimo - uz grupas Blueprint bāzes izveidota apvienība, kurai pievienojušies divi grupas Tribes of the city dalībnieki un kura tikai pirms mēneša Depo nospēlēja savu debijas koncertu.

Atklāšanas svētki turpināsies arī nākamajā dienā, kad klubā tiks svinēta Latvijas neatkarības diena, kurai par godu programmu ar savām patriotiskajām dziesmām spēlēs Inokentijs Mārpls. Ieeja uz šo pasākumu ar Latvijas karogu rokās vai drēbēs.

Jau šopiektdien, 12. novembrī regulārās ballītes Regejs cauru nakti laikā tiks veikta iekārtu testēšana.

Turpmāk lielajā zālē notiks tikai nozīmīgākie pasākumi, ikdienas koncertiem turpinot nodarbināt mazo zāli. Pavisam noteikti paballēties lielajā zālē atkal varēs decembra sākumā, kad notiks ikgadējā Depo pludmales ballīte.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Анкеты девушек равным образом юношей онлайн, в течение телеграм канале @wanowes

Antoniagloro

Анкеты барышень равным образом юношей он-лайн, в течение телеграм канале @wanowes

AntoniaAnowl

Hi, kam dashur të di çmimin tuaj

MasonSax


Войтирегистрация