DJ Ai-va un DJ Rudd dodas Latvijas klubu tūrē ar "Party Harder"

Aivars Apriķis, 29.09.2010., 15:17

Pasākumu sērija "Party Harder" iecerēta kā turpinājums tūrei "Party Hard", kas Latvijā norisinājās janvārī, februārī un martā, un turpinājās ASV aprīlī.

Tās pamatideja bija prezentēt mūsu klubu publikai ne pārāk labi zināmos jaunos deju mūzikas žanrus – baile funk, baltimore club, uk funky. Pie pirmās tūres panākumiem var pieskaitīt faktu, ka pēc mūsu aktivitātēm daudzi vietējie dīdžeji (Emil Deo, Garry Wallace, Mandy Freemain, Plastic, Sunset Girl, u.c.) pievērsušies minētajiem žanriem. "Party Hard" norisinājās 8 klubos 7 Latvijas pilsētās. ASV tūrē tika apmeklēti 6 klubi 5 pilsētās, kā arī notika viesošanās Ņujorkas "SikMixxRadio" radījumā "Never Stop Partying".

DJ Ai-va un DJ Rudd"Party Harder" koncepcija balstās uz iepriekšējās tūres pamatideju, tikai pastiprinot svarīgākos elementus – vairāk ballīšu un plašāku muzikālo spektru, kas sevī iekļauj jaunumus booty bass mūzikas vidē – New Orleans bounce un meksikāņu guarachero / 3ball. Visos šajos žanros ir sakausēti gan hip-hopa, gan r’n’b, gan arī house un breaks mūzikas elementi. Tūres pasākumi: 25.09 – klubs "Banzai" (Daugavpils), 2.10 - klubs "Cabinet" (Preiļi), 9.10 – bārs "Upesloki" (Tukums), 15.10 "Fonoklubs" (Cēsis), 16.10 – klubs "Tonuss" (Jelgava), 22.10 – klubs "Cita Atpūta" (Jēkabpils), 23.10 klubs "Moonlight" (Līvāni), 29.10 - klubs "PMK" (Saldus), 6.11 - klubs "WīPī" (Limbaži), 13.11 – bārs "Tinte" (Valmiera), 17.11 – klubs "Fontaine Palace" (Liepāja). Pasākumu norises vietas un laiki Rīgā un Madonā tiks paziņoti atsevišķi.

DJ Ai-va – kā dīdžejs spēlē jau no 1991. gada. Ritma Institūta dibinātājs un pasniedzējs, pasākumu organizators, darbojies vairākās radiostacijās. Menedžējis un uzstājies kopā ar hiphopa māksliniekiem Ozols, Gacho, u.c. Kluba Essential rezidents hip-hop / r’n’b zālē no 2004.gada. Vēl rezidē: Pulkvedis, Piens. Regulāri uzstājas ārvalstu klubos. DJ Rudd – dīdžejs no 1999. gada. Ritma Institūta pasniedzējs, vadījis autorraidījumus dažādās radiostacijās. Kā mūziķis darbojies grupās Astro’n’out, Otra Puse. Šobrīd manāms projekta Tā Tā Tā pavadošajā sastāvā. Rezidē klubos: Cuba, Bbar, Pulkvedis, Piens. Abi dīdžeji spēlējuši lielākajos Baltijas valstu klubos un festivālos.

Vairāk informācijas un mūzika no māksliniekiem:


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Полное руководство: как правильно купить диплом и избежать ошибок диплом купить цена <a href=dipl-fast.ru>dipl-fast.ru</a> .

diplom_kupit_jwOa

Купить тренажеры для спортзала с гарантией качества фитнес тренажеры купить <a href=trenajeri-dlya-zala.ru>trenajeri-dlya-zala.ru</a> .

trenazhery_spOi

Theme site super 000*** rus.hc.lv

LRncxOcpms


Войтирегистрация