Dolphin lielais rudens koncerts

Klubs „Melnā Piektdiena", 10.09.2015., 11:07

23. oktobrī Rīgas koncertklubā "Melnā Piektdiena" notiks Dolphin lielais rudens koncerts.

DolphinViens no spilgtākiem savas paaudzes mūziķu pārstāvjiem, ši gada galvenais varonis, nesen laidis klajā savu līdz šīm eksperimentālāko un personiskāko, reizē arī trauslo albumu "Andrey", kā arī dzejoļu krājumu, kuri kļuva par bestselleriem un ieguva lielu rezonansi medijos.

23. oktobrī klubā "Melnā Piektdiena" Dolphin prezentē savu jauno programmu, kurā skanēs dziesmas no jaunā albuma un arī visiem zināmie hīti. Būs arī pavisam jaunu ierakstu pirmizrādes, kuras vēl tiek slīpēti skaņu ierakstu studijā. Dolphin ir viens no nedaudziem izpildītājiem, kuru priekšnesumiem raksturīga bezmaz vai teatrālā dziesmu secības precizitāte, kas veido vienotu konceptuālo vidi, bagātināto ar nevainojamu tehnisko pasniegšanu un pārdomātu līdz sīkumam gaismu šovu. Dolphyn, kura dziesmas ietver sevī veselas paaudzes kultūras kodējumu, vienmēr paliek sev uzticīgs, apbrīnojami precīzs un aktuāls.

Viņa daiļrade vienmēr bijusi nodalīta no citu Krievijas mūzikas industrijas laikabiedru daiļrades. Dolphin ir līdz galam godīgs un atvērts savā mūzikā. Viņa lirikā var atrast kaut ko ļoti svarīgu tieši sev ikkatrs no visai atšķirīgu ļaužu loka. Dolphin nekad nav centies tuvināties vienai subkultūras straumei, ignorējot citu. Atrodoties virs muzikālajām straumēm, taču vienmēr savā laika vidū, viņš ieguva visneatkarīgākā Krievijas muzikālās pasaules pārstāvja statusu. Viņš nekad nav baidījies atspoguļot pasauli tieši tādu, kāda tā ir. Viņa daiļrade ir piepildīta ar ko tik neaizmirstamu, kas paliek tevī uz visu mūžu.

23. oktobrī klubā "Melnā Piektdiena" (Brīvības gatve 193c, Rīga). Biļetes "Biļešu Servisa" kasēs, "Statoil", "Narvesen" un "Prisma".

Klubs vaļā no plkst. 19.30. Koncerta sākums plkst. 20.00. Vecuma ierobežojums 18+.

Pasākums: www.facebook.com/events/611674408971251/.

Biļetes: www.bilesuserviss.lv/rus/bileti/muzika/alternativa_muzika/dolphin-170972/.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


Войтирегистрация