Doremi.lv pasniedz balvas

Doremi.lv , 15.01.2009., 17:24

Lielākais latviešu mūzikas MP3 lejupielāžu portāls Doremi.lv apbalvojis triju vispieprasītāko dziesmu izpildītājus 2008. gadā – grupas Prāta vētra un Linga, kā arī Lauri un Rūtu Reinikus.

"Prāta vētra" balvu saņēma par dziesmu "And I Lie", kura jau pavasarī ieņēma 1. vietu portāla pārdošanas topā un saglabāja to līdz gada beigām. Linga tika apbalvota par savu vienīgo pērn publiskoto ierakstu – dziesmu "Gan", kura kļuva par otro visbie"Prāta Vētra" ar Doremi.lv vadītāju E. Znotiņužāk lejuplādēto dziesmu. Savukārt, 3. vietu Doremi.lv gada topā ieņem Laura un Rūtas Reiniku dueta dziedātā "Es esmu tev dzīslās".

"Prāta vētra" aizvadītajā gadā bijusi ārpus konkurences – pirmajā desmitniekā 4. vietu ieņem viņu dziesma "Ja tikai tu uz mani paskatītos", bet Top 20 grupa pārstāvēta ar sešām dziesmām. Arī albumu konkurencē visvairāk lejuplādēts ticis "Prāta vētras" "Tur kaut kam ir jābūt".

Doremi.lv tops ir balstīts tikai un vienīgi uz pārdošanas rezultātiem. "Kā daudzi citi mūzikas portāli pasaulē, arī mēs saviem lietotājiem laiku pa laikam piedāvājam atsevišķus ierakstus bez maksas,’ uzsver portāla vadītājs Ervings Znotiņš. "Taču topā statistikā bezmaksas lejupielādes neiekļaujam – tādā gadījumā aina, protams, būtu pavisam citāda. Lai kādas izmaiņas šobrīd piedzīvotu pasaules mūzikas tirgus, izšķirošais popularitātes rādītājs joprojām ir un paliek balsojums "ar maciņu".’

Doremi.lv saviem lietotājiem piedāvā lielāko MP3 katalogu Latvijā – piedāvājums tiek pastāvīgi papildināts un šobrīd tajā ir vairāk nekā 10 000 dziesmu un gandrīz 1000 albumu no turpat vai 100 izdevēju repertuāra. 2008. gadā portālā par maksu veiktas 30 000 dziesmu un vairāk nekā 3000 albumu lejupielādes.

Doremi.lv balvas pirmo reizi tika pasniegtas 2008. gadā, kad tika godinātas 2007. pieprasītākās dziesmas – toreiz Nr. 1 bija Andra Ērgļa un Cacao "Ripoja akmens", kura arī 2008. gadā spējusi ierindoties Top 10."Linga"

Doremi.lv lejupielāžu Top 10 2008. gadā:

1) Prāta vētra – ‘And I Lie’
2) Linga – ‘Gan’
3) Lauris un Rūta Reiniki – ‘Es esmu tev dzīslās’
4) Prāta vētra – ‘Ja tikai tu uz mani paskatītos’
5) Tumsa – ‘Satīties sapīties’
6) Ladybird & Igo – ‘Vai vēlos par daudz’
7) Labvēlīgais tips – ‘Tu man virsū negāzies’
8) Andris Ērglis & Cacao – ‘Ripoja akmens’
9) Gain Fast – ‘Smaids’
10) Liene Šomase – ‘Jauna diena’
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ

loli frail cp pthc ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

Williamspusy


Войтирегистрация