Dun Dun savu ierakstu prezentēs arī Rīgā

Skyr, 23.04.2007., 15:42

Aprīļa pēdējā piektdienā, 27.datumā, notiks otrais grupas Dun Dun debijas ieraksta prezentācijas pasākums. Šoreiz Eduarda Smiļģa mājā jeb Teātra muzejā.

Viesu godā aicināti piedalīties arī grupas Gaserata un Mala.

Lai atlīdzinātu saviem Rīgas un citiem draugiem nodarīto pārestību – koncertu Liepājā pirms Lieldienām, grupa Dun Dun ielūdz visus uz sava debijas EP (un ne tikai) otrreizēju izrādīšanu viesmīlīgās un eleganti izbūvētās Smiļģa savrupmājas 2.stāvā.Dun Dun

Aiz nosaukuma Dun Dun teju jau divus gadus slēpjas četri jaunieši, kuri par mājām sauc apdzīvotu vietu pie Ogres upes ietekas Daugavā. Vieta ar gleznaino skatu uz likteņupi, veroties pār vienu plecu, bet daudzstāvu māju masīvu – pār otru, laika gaitā ir iedvesmojusi ne vienu vien mūziķi vai līdzīgi domājošu draugu pulku. Tāpat kā citus ciemus un viensētas Latvijā, arī Ogri savulaik skāra grunge vīruss, ar kuru sasirga daļa pašreizējo Dun Dun, toreiz nosaucot sevi par "Embriju". Gāja laiks, mainījās cilvēki, nosaukums un muzicēšanas maniere. Tālāk soļoja arī Dun Dun, kuri šobrīd ir vietā, ko vieni dēvē par “ātru postrock”, otri par “eksperimentiem ar neatkarīgo mūziku”, bet trešie par “akustiskām drum & bass instrumentācijām”.

Gaserata ir četri jaunieši no Rīgas: ģitārists Nauris (iepriekš Saare), basģitāriste Aija (iepriekš Saare, Sirke un Baložu Pilni Pagalmi), bundzinieks Māris (iepriekš Granātābolu Namiņš, Z.I.P. Code un Catapulta) un otrs ģitārists Mārtiņš (šobrīd arī Jaialai), kurš ir visnesenākais papildinājums Gaserata sastāvam. Esot vēl trijatā jaunieši muzicēja savos skaņdarbos apvienojot pa kripatai no funk, jazz un indie rock stilistikas. Nesenais koncerts festivālā “Rozā Peldbaseins” ir grupas otrā elpa pēc radošās pauzes, kas iestājās 2005.gadā, kad Aija devās uz Dāniju, lai brīvprātīgi piedalītos Roskildes festivāla organizēšanā. Viņa ir atpakaļ, savaņģots ir Mārtiņš, mainījusies ir muzicēšanas maniere. Instrumentāls postroks? Un ne tas vien...

Grupa Mala ir aizsākusies 2003.gada vasarā, kad Valkā kopā sanāca vairāki bērnības draugi ar vienu domu – radīt vēl nedzirdētas un, iespējams, Latvijas pagrīdes skatuvei nepieradinātas kompozīcijas. Grupa jeb, kā paši sevi labprāt dēvē, „ansamblis“ koncertos regulāri pieaicina vienu vai pat vairākus viesmāksliniekus. Mala pēdējā laikā koncertē reti, taču tas ļauj ansamblim katrai uzstāšanās reizei sagatavot īpašu un jaunu programmu. Izņēmums nebūs arī 27.aprīļa koncerts, kurā ierasti minimālos skaņu virknējumus nomainīs enerģiskāks un „biezāks“ skanējums. Turklāt, ansamblim sola pievienoties viens no grupas The Mundane dalībniekiem.

Adrese: Smiļģa iela 37/39 (ieeja pa lielajiem vārtiem, kas atrodas Smiļģa, Talsu un Bīriņu ielu krustojumā)
Sākums: 19:00
Ieeja: 3LS
Nokļūšana: 2.tramvajs (pietura “E. Smiļģa iela”), 4, 4z, 7, 8, 21, 25, 38a, 38b autobusi (pietura “E. Smiļģa iela”)

Apmeklētājiem lūgums ierasties laikus, jo: a) vietu skaits zālē nav bezgalīgs; b) koncerta laikā administrācija solās vārtus slēgt, lai izvairītos no nepiederošu personu atrašanās pagalmā.

Būs iespējams iegādāties Dun Dun EP kompaktdiska paskatā. Uz tikšanos!

Pēc koncerta Dun Dun ieraksts būs nopērkams kafejnīcā „Gauja“ (Tērbatas 56, Rīgā), kā arī mūziķu apvienības „Tornis“ interneta veikalā (www.tornis.lv) un ar izdevniecības SKYR interneta profila starpniecību ( www.myspace.com/silencekillsyou ).

www.myspace.com/dunduntheband

0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab

Анкеты девчат равным образом молодых людей он-лайн, в телеграм канале @wanowes

Antoniagloro


Войтирегистрация