Studentu klubā notiks grupas "Dzelzs Vilks" jaunā albuma "Sārtā Rītausma" prezentācijas pasākumi

Baiba Kļaviņa, 14.03.2007., 12:14

Pēc trīs gadu pārtraukuma Dzelzs Vilks ar izdevniecības "Upe Tuviem un Tāliem" gādību izdod rokmūzikas albumu ar pilnīgi jaunām dziesmām. Pēc kārtas tas jau ir sestais albums, neskaitot divus citādas mūzikas projektus - "Kur vakara zvaigzne lec" (2005) un "Kad pūcei aste ziedēs" (2006).

Diskā kopskatā būs deviņas jaunas dziesmas, kas tapušas pēdējā gada laikā, tajā skaitā, arī pašreizējais radio singls „Auksto staru gaisma”. Visas dziesmas, mūsuprāt, ir sakausētas vienotā idejā un noskaņā. Aktīvie koncertu apmeklētāji daļu no dziesmām jau dzirdējuši, bet albumā būs arī pārsteigumi.
Grupas "Dzelzs Vilks" albums "Sārtā Rītausma"
Juris Kaukulis par albumu saka: „Tagad, kad „Sārtā Rītausma” ir viens veselums, tikko piedzimis brīnums, un es esmu pārliecināts, ka tas kļūs par skaņu pieminekli, vairs objektīvi nevaru skatīties pagātnē un izstāstīt, kāpēc ir tieši deviņas dziesmas vai kāpēc albuma moto ir ,,vētrās skrandās saplēsts karogs viņas stiprajās rokās, nāve novērsās, ļaujot iet,,? Tā varētu būt mīlestība, ticība mākslai un rock`n`roll, lai varētu sev skatīties acīs un atbildēt uz jautājumiem, ko esot dialogā ar sevi grūti sākt. Mana draudzene nakts... sārtā rītausma... uz kailuma robežas balerīna... asinis uz lūpām... - tāds ir Dzelzs Vilks savā 16 gadu jubilejā ar savu jauno plati. Mēs to esam jau piedzīvojuši un tagad viņa dzīvos paralēli mums SĀRTĀ RĪTAUSMA!!!”

Albumā atradīsiet dažādas ietekmes no pēdējo gadu Dzelzs Vilka daudzpusīgās darbības teātra un modernās dejas izrādēs. Gan nesenā sadarbība ar Dž.Dž.Džilindžeru Dailes teātra izrādē „Intim”, gan O.Žitluhinas dejas kompāniju projektos „Piecērt 735” un „Road Movie” – ir atstājusi savus oriģinālos nospiedumus uz mūsu vaiga.

Īpaši būs koncerti Mūzikas akadēmijas Studentu klubā. Tie būs svētki mums, mūsu draugiem un faniem. Gatavojam jaunu un interesantu programmu. Klubs nav liels, tāpēc būs divi koncerti un tāpēc biļetes jāiegādājas laikus - iepriekšpārdošanā „Biļešu Paradīze” kasēs.

Resursi internetā www.dzelzsvilks.lv  


1 коментарий Комментирование доступно всем.
jānis, 14.03.2007. 13:14:01
Рейтинг комментария: 0

Gaidu ar nepacietību!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Микрозаймы за один день: экспресс-финансирование подбор микрозаймов онлайн <a href=oformit-mikrozajm-onlajn.ru>oformit-mikrozajm-onlajn.ru</a> .

zaym_nvmr

Тема не простая но и не сложная Niladwyn@gmail.com 000*** ru.hc.lv

TNOXgweYOk

porn videos

Effie


Войтирегистрация