Pāris dziesmas no "Bite Back"

Rihards Vītols, 06.04.2007., 15:36

Bite Back ir četru latviešu puišu apvienība, kurus mēdz dēvēt par metal stilā spēlējošiem.

Grupa "Bite Back"Bite Back ir raksturīgs izteikts smagums, ātrums, skarbums un emocionalitāte mūzikā. Sastāvs: Rihards Munkevics (vocals); Ervīns Šulcs (guitar); Valters Krontāls (bass); Kristaps Strautmanis kRiShA (drums).

Mūzika un melodija bija tur... Agresija bija tur... Attieksme, jūtas un kaisle bija tur... Taa radās Bite Back! Grupas galvenās ietekmes: Metallica, Chimaira, Fear Factory, Machine Head, DevilDriver, Trivium, Bleed The Sky, Disturbed...

Bite Back ir oficiāli kopā kopš 2006. gada vasaras, kad guva panākumus metalshow.lv rīkotajā jauno grupu konkursā – Fresh Blood, iegūstot 1. vietu!

Beast Inside: Dziesma atspoguļo nekad nepārejošo nemieru – mīlestību pret mūziku! Ja reiz to esi redzējis un sajutis, tad nekad vairs nespēsi būt tāds kā iepriekš. Mīlestība un kaisle pret smago mūziku kā dzirksteles būtība. Slavas dziesma tiem, kuri vienmēr jutuši mūziku kā savas dzīves neatņemamu sastāvdaļu! Zvērs, kas mīt mūsos iekšā.
Long live Heavy Metal...

Future-rise: Mēs visi mēdzam kļūdīties, bet pats ironiskākais ir tas, ka tu saproti savas kļūdas tikai tad, kad ir jau par vēlu. Tāda ir dzīves nežēlība.
Dziesma stāsta par to, ka katram ir jādod iespēja laboties, ja cilvēks patiešām no visas sirds nožēlo un atzīst, ka ir bijis akls un ir kļūdījies.
Cilvēka spēja cīnīties par nākotni, apzinoties, ka nekas vairs nebūs kā agrāk, ticot sev un cenšoties nepieļaut vairs otrreiz vienas un tās pašas kļūdas.
Ticēt sev. Ticēt cilvēces nākotnei. Būt brīvam no pagātnes dēmoniem. Būt godīgam pret sevi. Ticēt!
True things last forever…

4 коментария Комментирование доступно всем.
jānis, 07.04.2007. 10:51:44
Рейтинг комментария: 0

Spēcīgi, končos gan jau vispār vājprāts valda! :D

cālis, 08.04.2007. 16:41:47 (ip:85.115.110.140)
Рейтинг комментария: 0

Končos ir jautri :)

burkans, 10.06.2007. 20:11:56 (ip:87.110.94.174)
Рейтинг комментария: 0

blome satiekamies. panemat gicas un pastiprekli.

dveeseliite, 30.10.2007. 14:40:05
Рейтинг комментария: 0

miiliishi ;)
vieni no labaakajiem =)

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.





назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


Войтирегистрация