Tomijs Emanuels iesaka ģitārvirtuozu Stefanu Benetu

Inese Mihasjonoka, 24.04.2009., 13:32

29.aprīlī plkst. 20.00 City Jazz Club uzstāsies Stefans Benets.

Stefans Benets ir nepārspējams mūziķis, slavens akustiskās ģitāras virtuozs, izaicinošs skolotājs, apdāvinātais komponists, kas spēj un nekautrējas savā mākslā izrādīt jūtīgumu. Toronto Pirkstiņspēles ģitāristu asociācija sauc viņu par pirkstiņspēles džedaju.

Cilvēki, kas dzirdējuši un redzējuši Stefanu spēlējam, apliecina, ka viņa darbs ir prāta un sirds produkts, intelektuāli izaicinošs un emocionāli apmierinošs – un tas ir dziļi personisks. Klausītājiem rodas sajūta, ka viņi ir ienākuši mūziķa pasaulē, un uz īsu laika brīdi tie ir tikai divatā. Viens kritiķis saka - "Ar ausi pie arfas ģitāras, Beneta kungs radīja iespaidu, ka viņš ir tēvs, kas auklē jaundzimušu bērnu. . . viņa uzstāšanās bija piepildīta ar sirsnību un pateicību." Teksasas mūzikas festivāla producents raksta, "Stefana mūzika aizrauj klausītāju. Viņš spēj likt Tev justies tā, it kā tu būtu daļa no mūzikas, kuru viņš spēlē". Francijā kāds producents raksta: "Stefana sacerējumi ir tik skaisti un piepildīti ar lieliskām emocijām un milzīgu jūtīgumu. Viņš ir viens no tiem mūziķiem, kas pasniedz mūziku un tikai mūziku."Stefans Benets

"Kad es pirmo reizi dzirdēju viņu spēlējam dažus gadus atpakaļ Isoudunā, es jutos kā iegrūsts citā pasaulē, kur nozaudētas emocijas ienāk atkal tavā sirdī un liek tai pukstēt citādi. Tas, ko dara Stefans, ir dāvana, un tā piemīt tikai dažiem mūziķiem, tas ir – runāt tieši ar tavu sirdi un iekustināt tavas labākās jūtas!" Pierpaolo Adda, mūzikas žurnālists un festivālu atbalstītājs no Itālijas.

"Stefana Beneta tēls, apskaujot savu arfas ģitāru, ir tas, kas liek apstāties. Fakts, ka Stefans ir laimīgs arfas ģitāras spēles čempions, var neuzmanīgi aizēnot viņa spējas spēlēt uz sešu stīgu instrumenta... Ar sešām stīgām vai vairāk, kā viens no oriģinālākajiem un auglīgākajiem ģitāras komponistiem un aranžētājiem uz šodienas skatuves – Stefens Benets ir acīmredzama daļa no šī ģitāras zelta laikmeta mantojuma," no S. Rekas – Mela Beja publikācijas.

Stefans ir arī Arfas Ģitāras Apvienības dibinātājs. AĢA cenšas atzīmēt visas lietas, kas skar arfas ģitāru, jo tā apvieno spēlētājus, meistarus, mācekļus un fanus nedēļas nogalēs, kad tiek rīkotas uzstāšanās, kur meistarklases un gara spēks apvienojas.

Stefans ir apceļojis visu pasauli un uzstājies ar saviem labākiem darbiem. ASV – no Kalifornijas līdz Meinai, no Teksasas līdz Tenesijai, Eiropā, Kanādā, Austrālijā un Japānā Stefans spēlējis dažādos pasākumos un koncertos. Viņš ir izlaidis 18 solo diskus ar mūzikas ierakstiem, arī vairākus DVD, grāmatas un citus apmācības materiālus – un viņš vienmēr strādā ar kaut ko jaunu. Pēc koncerta Rīgā viņš dosies uz Itāliju - Soave ikgadējo ģitāras festivālu kā īpašais viesis.

Biļetes var rezervēt laicīgi pa tālruni 22127226, kā arī iegādāties pirms koncerta City Jazz Club. Biļešu cenas no 5-25 latiem. Pa šo pašu tālruni var pieteikties uz Beneta meistarklasi, kas notiks 29.aprīlī plkst. 10.00.

Koncertu organizē sia "Trade Hub" ar www.liepas.info un Hotel Avalon atbalstu. Viņu pirmais organizētais koncerts bija ar Tomiju Emanuelu c.g.p., kas vēl pirms 5 gadiem tikai iesildīja Stefanu Benetu.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Полное руководство: как правильно купить диплом и избежать ошибок диплом купить цена <a href=dipl-fast.ru>dipl-fast.ru</a> .

diplom_kupit_jwOa

Купить тренажеры для спортзала с гарантией качества фитнес тренажеры купить <a href=trenajeri-dlya-zala.ru>trenajeri-dlya-zala.ru</a> .

trenazhery_spOi

Theme site super 000*** rus.hc.lv

LRncxOcpms


Войтирегистрация