Festivāls "Literatūra mūzikā"

Anastasia Anisenko, 27.05.2009., 13:17

DNK Music Community aicina visus gribētājus atzīmēt dižā krievu dzejnieka, krievu valodas reformatora A. Puškina dzimšanas dienu.

2009. gada 6. jūnijs, 18:00
Dirty Deal Cafe (radošo industriju kvartālā - Spiķeros, Maskavas 12/2)

Ikgadējā festivāla "Literatūra mūzikā" ietvaros Dirty Deal centra radošo laboratoriju teritFestivāls "Literatūra muzikā"orijā norisināsies literāri-elektroniskais pik-pik-pikniks. Šajā dienā Dirty Deal paplašinās savas robežas, aptverot visu café telpu.

Maxi Drom-1 (main floor)+bar
Mini Drom-2 (second floor)+bar
Air Drom-3 (open air)+pik pik picknik
Kino Drom-4 (cinematografic place)

Kultūras centra Dirty Deal durvis šajā vakarā tiks atvērtas ļoti agri, lai apmeklētāji varētu palīksmoties svaigajā gaisā, saņemt augstāko sfēru meditatīvās mūzikas lādiņa devu, apmeklēt literāro vakaru un pēc tam ļauties dejošanai inteliģentās elektronikas pavadījumā.

Šī vakara deju un intelektuālā programma tiks pastiprināta ar multimediju instalācijām ar labāko video mākslinieku piedalīšanos. Vārda un skaņas, dzejas un mūzikas tandēmā uzstāsies titulētie un slavenie mākslinieki:

Literatūra

Orbita (Lv) — Live www.orbita.lv
Radošā apvienība Orbīta piedāvās skatītājiem jaunu programmu, kura ir sagatavota Berlīnes literatūras festivālam, kurš norisināsies jūnijā.

Jeļena Morozova (Ru) – Live www.elenamorozova.info
Aktrise "Tēlojot upuri", "Mirušās meitas", "Viņa sievas dienasgrāmata", R. Viktjuka izrāde "Meistars un Margarita"), daudzpusīgs cilvēks, teātra darbinieks. Festivāla ietvaros uzstāsies ar dzejas programmu, kā arī piedāvās projektu, kurš izraisījis lielu troksni Krievijā – eksistenciālais sieviešu romāns "Netīrās Ievas Dienasgrāmata". Akrtises atrašanās laikā Latvijā būs pieejami viņas treningi-meistarklases "Atbrīvošanas māksla. Dzīves teātra mākslas noslēpumi".

Andris Akmentiņš, projekts A.K.C. - Live www.literature.lv/lv/dbase/autors.php?id=153
Latvijā pazīstams dzejnieks un reklāmas speciālists šoreiz uzstājas kā dziesmu autors un izpildītājs, piedāvājot ieskatu koncertprogrammā "Sirsniņa viegliņa", ar kuru projekts A.K.C. šogad sāka uzstāties Rīgā, skatuvē "Degunradzis" un citur. Tā ir liriska, dzīva, akustiska bard&blūz mūzika, ko izpilda divi ģitāristi, bet autora fotodarbus palīdz iekustināt Vj Wickiss.

Aleksejs Gerasimovs un Nadin (Lv) - Live
Piedāvās skatītajiem literārās uzstāšanās no savas jaunās programmas bez nosaukuma.

Mūzika

Sleepy Town Manufacture (Ru)- Live www.myspace.com/sleepytownmanufacture
Saukti par krievu Apparat, viņi kļuva par pirmajiem krievu māksliniekiem vecākā net-leibla Monotonik katalogā, ne tikai "iedarbinot" savu karjeru, bet dodot spēcīgu stimulējošu atspērienu veselai grupai krievu elektroniķu, okupējot angliski runājošo interneta telpu.

Dubuo (Lt) – Live www.sutemos.net
Divu lietuviešu dīdžeju projekta Dj Walkman, slavenā elektroniskā leibla Sutemos organizētājs, ar lietuviešu saknēm, bet labām rekomendācijām Eiropā.
Un viņa biedrs Dj Sleeper, leģendārās promo komandas "Astraliniai maumai" dalībnieks. Gandrīz 10 gadus abi biedri ir vingrinājuši klausītāju un dejotāju prātus ar dziļu deep elektroniku, bet tagad apvienojušies duetā un veiksmīgi eksperimentē ar Dub Techno stilu.

Panbiopanika (Lv) http://panbiopanika.livejournal.com
Latviešu mūzikas inovators, propagandē krievu un ārzemju Idm leiblu daiļradi un veido savus mūzikas darbus Cinematografiс electro stilā. Festivālā, neskaitot patstāvīgo uzstāšanos, radīs skaņas laukumu Jeļenas Morozovas priekšnesumam.

Martinez Gonzalez (Lv) – Live www.myspace.com/martinsgonzalez
Ir skaņas brīnumdaris, pazīstams mūzikas aprindās Latvijā un ārpus tās. Viņš virtuozi sajauc dažādas gaumes harmoniskā, impulsīvā, funk veidā, pagatavojot diezgan neparastu melodisku kokteili. Nesen Krievijas mūzikas izdevniecība "Lagunamuch Community" sadarbībā ar "Dirty Deal Audio" laidusi klajā Martinez Gonzalez jauno albumu "Dakstiņš".

Dj Echochorus (Lv) – Live www.myspace.com/djechochorus
Leģendārās 90. gadu Rīgas dance-punk grupas Yaputhma Sound System dalībnieks un avangardā mūzikas leibla Kolka-music dibinātajs Bongo, vairāk pazīstams kā Kriipis Tulo un Astrowind, kopš 2000. gadu sākuma praktizē dziļus pētījumus un eksperimentus ar Dub Techno stilu un piedāvās labāko darbu izlasi kājām un ausīm. Setu Echohorus pavadīs: video instalācija un paša autora "dzīvs" video-miks, sagatavots īpaši šai uzstāšanās.

Voless (Lv) — Live www.myspace.com/vovoless
Grupas "Nohow" eks-basists. Pēc aizbraukšanas uz Londonu un grupas izjukšanas nodarbojās ar elektroniskās mūzikas veidošanu.Viens no pirmajiem ierakstītajiem trekiem Voless iekļuva angļu radiostaciju ēteros. Mūzika, kuru piedāvā šis mākslinieks, satur Idm, Electro, Minimal, Experimental elementus.

Keed pr-1 (Lv) – www.soundcloud.com/keed-pr1
Latviešu Detroitas pārstāvis (Ogre). Pēc relīzes iznākšanas uz Kahvirec leibla nolēma mainīt virzienu un atgriezās pie savām electro saknēm. Savā mūzikā cenšas apvienot 90. gadu sākuma skanējumu ar 21. gadsimta tehnoloģijām. Oldschoolīgi mūsdienīga skaņa. Pasākumā būs iespēja dzirdēt un novērtēt autoru trekus un svaigas kompozīcijas kopā ar citu elektro pionieru darbiem.

Un, protams, lieliskie dīdžeji un muzikanti, kurus nav nepieciešams stādīt priekšā, un viņu vizuālie palīgi papildinās pasākumu ar draivu:

Ksenia Kamikaza (Lv) www.myspace.com/kamikaza Techno Dj Set
Vital (Lv) – Live www.myspace.com/dr_vital Techno Live set
Dann & Nerone (Lv)

Vj Wickiss, Vj Punte, Vj Mlada:Volga

Visas nakts garumā darbosies kinoteātris ar 70 vietām. Ar art-house un ekskluzīvo skašu programmu varēs iepazīties pasākumā!

Biļetes pie iejas – 5 Ls
Ar Isic karti – 4 Ls
Ar Bacardi Club karti – 4 Ls


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


Войтирегистрация