Fonofest papildinās Deep Insight

Jānis Sildniks, 05.07.2010., 09:38

Piecas dienas pirms festivāla, Fonofest grupu sarakstu papildina somi Deep Insight.

Fonofest papildinās Deep InsightPēc savu muzikālo gaitu aizsākšanas, "Deep Insight" Latvijā ir uzstājušies vairakkārt, ieskaitot Fonofest, kur šogad somi viesosies jau piekto reizi, uz skatuves kāpjot pirmajā festivāla vakarā plkst. 01:00-01:40.

Emocionālā roka stilu "Deep Insight" pārstāv kopš 2002. gada, kad klajā nāca viņu pirmais studijas albums "Ivory Tover". Kopumā grupa ir izdevusi 4 pilna apjoma albumus, piecus videoklipus un nospēlējusi vairāk kā 400 koncertus 20 valstīs, aptverot Eiropu, Krieviju un Ameriku. Tās pēdējais albums "Sucker For Love", kas tapis pazīstamā "Warner Music Group" paspārnē, "Deep Insight" ir izrādījies īpaši veiksmīgs, abiem tā singliem "Rock With My Band" un "Dangerous" izpelnoties plašas auditorijas simpātijas, kas sekmējās ar nomināciju 2009. gada MTV Eiropas mūzikas balvā kā "labākais Eiropas izpildītājs".

Tiesa, "Deep Insight" nav vienīgās izmaiņas festivāla grupu sarakstā – dažādu apsvērumu dēļ savu dalību nācās atcelt Baltkrievijas apvienībai "My Ocean", kā arī zviedriem – "The Wolf Verine".

Atgādinām, ka šā gada Fonofest norisinās Cēsu rajona "Uplandos" jau šonedēļ – 9./10. jūlijā. Četrām skatuvēm kāps tādas grupas kā "Skyforger", "Dzelzs Vilks", "Pienvedēja Piedzīvojumi", "SatellitesLv" "Sanctimony", "Enhet", "Astro’n’Out" un daudzām citām. Tāpat darbosies arī DJ telts, kur par ballīti divu dienu garumā rūpēsies pašmāju dīdžeji: Toms Grēviņš, AI-VA, Artis Dvarionas un citi.

Biļetes cena uz abām dienām paliks nemainīga līdz pat festivāla dienai – tikai Ls 10.

Pasākuma programma un sīkāka informācija www.fonofest.com

Deep Insight "Dangerous".

 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Вызвать профессионального сантехника в СПб за 1 час вызвать сантехника на дом спб <a href=24santehnik-4.ru>24santehnik-4.ru</a> .

santekhnik_SPb_fvpt

ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ


Войтирегистрация