Frailty drūmās saknes

Ian Jansons, 01.06.2009., 13:54

Pēc veiksmīga debijas diska "Lost Lifeless Lights" izdošanas pagājušā gada nogalē, grupa noslēdz rēķinus ar pagātni, izdodot Ep.

Lai agrīnā perioFrailty drūmās saknesda dziesmas neapglabātu aizmirstības un vēstures kapsētā, grupa rudenī iekonservēja tās studijā.

Ar skaņu meistara Ginta Lundberga palīdzību un zināšanām, dziesmas skan aizgājušajam laikam raksturīgi – kā no kapa, nezaudējot ne smagumu, ne dzestrumu, ne skumjas. Drūmās saknes – grupas agrīnais periods raksturojams, kā death/doom metal, kas arī būs dzirdams Ep saturā.

1. Silent Winter
2. Black Phoenix
3. Scarlet Prophecy
4. The Shining
5. A Flower In The Dark Tide

Albuma vāciņa dizainu veidojis Romans "Corvinus" Kamins, šaurākās aprindās zināms, kā jaunatklāts dizaineris un fotogrāfs ar potenciālu. (http://scarecrowstd.com)

Latvijas versijas diska tirāža ir tikai 300 numurēti eksemplāri.

No 9.jūnija to varēs iegādāties mūzikas veikalā "Randoms" Kaļķu ielā 4, Vecrīgā un e-veikalā Randoms.lv

Turpat, mūzikas veikalā "Randoms", otrdien, 9.jūnijā, plkst: 19:00 grupa būs pieejama autogrāfiem, jautājumiem un tostiem.

Šobrīd grupa strādā ar jauno materiālu, kas sevī ietvers atkāpes no ierastā doom metal, jo grupa ir progresējusi skanējuma un konceptuālā ziņā, paplašinot un vietām, pat eksperimentējot ar žanra galējību robežu, ieviešot savā mūzikā stilam netradicionālus elementus un instrumentus.

Aktīvu koncertdarbību grupa atsāks drūmajā rudenī, kad vasaras tveice būs pāri un pasaules gals šķitīs par soli drusku tuvāk, bet vasaras periodā spēlēs divos festivālos – "Metalshow 09-Anticrisis" Rīgā un "Devilstone Open Air" Lietuvā.

www.myspace.com/frailtymetal
http://www.draugiem.lv/frailty


 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ

loli frail cp pthc ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

Williamspusy


Войтирегистрация