Francijas elektroniskās mūzikas festivāls "Elektroniskā Siesta"

Marika, 07.04.2007., 15:35

"Elektroniskā siesta" pamodinās Rīgu no ziemas miega! Jaunā franču elektroniskā mūzika no Tulūzas piestās mūsu ostā, lai izkausētu Daugavas ledu.

13. aprīlī Rīgā, kultūras mezgla Dirty Deal Café telpās, notiks pasākums „Elektroniskā siesta”, lai Latvijas auditorijai sniegtu ieskatu
Francijas mūsdienu elektroniskajā mūzikā.

„Elektroniskā siesta” (Les Siestes Electroniques) ir mūzikas un mākslas festivāls Tulūzā (Francijā). Festivāla galvenais mērķis ir sniegt
iespēju plašākai auditorijai baudīt kvalitatīvus elektroniskās un „electronic friendly” mūzikas izpildītāju priekšnesumus. Festivāla ietvaros dažādās pilsētas publiskās vietās – parkos vai skvēros – tiek rīkoti koncerti, kuros ir bezmaksas ieeja. Koncertu norises laiks ir aptuveni no trijiem pēcpusdienā līdz pusnaktij, ļaujot muzikālo priekšnesumu baudīt arī ģimenēm ar bērniem. Vairāki koncerti, kas veltīti eksperimentālai elektroniskai mūzikai un skaņu mākslai, notiek paralēli, turklāt tos var klausīt arī netradicionālās vietās, piemēram, baznīcā.

Kultūras mezglā Dirty Deal Cafe uzstāsies seši mūziķi no Tulūzas:

Lego - http://www.myspace.com/legolag

Viņa radītie nomierinošie, pozitīva strāvojuma caurvītie skaņdarbi ir pieskaitāmi gan „electro”, gan „trip hop” mūzikas stilam. Savas mūzikas radīšanai Lego izmanto analogo tehniku, kura tiek izmantota arī koncertējot.

Humanleft - http://www.myspace.com/humanleftmusic 

Savā daiļradē eksperimentē ar „electro”, „trip hop” un „hip hop”  žanriem, sapludinot tos oriģinālās kompozīcijās, kuras raksturo dziļš skanējums, sinkopētas balsis un smaga basa līnija.

PeA - http://www.myspace.com/pealovesyuu

Koncertējot izmanto gan digitālos, gan analogos skaņas avotus un skaņas pārveidotājus, ar kuru palīdzību viņš rada ļoti jautru un pozitīvu mūziku.


MoNoPoTaR - http://www.myspace.com/monopotar  


Koncertprogrammā ietilpst dinamiski skaņdarbi, kuros savijas dabīga, nepārveidota dziedātājas balss ar digitālo skaņas apstrādes iekārtu radītajiem ritmiem.


Tealanb - www.myspace.com/tealanb

 
Mūzika atspoguļo viņu pašu: perverss, vitaminizēts, t.i. enerģijas pilns. Lojāls analogās tehnoloģijas piekritējs. Bijušais basģitārists
„iepļaukā” auditoriju šī vārda labākajā nozīmē.

PAM - www.myspace.com/americantourister

 
Viens no slavenā duo American Tourister dalībniekiem, kurš ir remiksējis gan Dj Assault un Surkin, gan darbojies kopā ar kanādieti Ghislain Poirier. Rīgā Pam ieradīsies bez sava kolēģa no American Tourister, toties līdzi viņam būs DJ mikss, kurš izsmels visus jūsu spēkus..

No pašmāju māksliniekiem uzstāsies:


DJ Nikotīns "Kentucky Tobacco"
DJ RIMI
VJ Kulless
VJ Z99

Pasākums notiks Andrejostas ielā 4 / Andrejsala / Dirty Deal Cafe
Ieeja no plkst. 21.00
Biļešu cena 4 Ls

Papildu informācija:

 
http://dirtydeal.lv  
http://les-siestes-electroniques.com  
http://francijaspavasaris.lv  

Atbalstītāji: Francijas Kultūras centrs, Zemgus, Andrejsala, Versija, SIMBA, Paroc, Viessmann

Informatīvie atbalstītāji: BAD DOG, TV 24, Latvijas Mūzikas Kanāls, Radio NABA, Radio Atmosferix, žurnāls VETO MAGAZINE, UKSUS.NET, EASYGET.lv, HC.LV, ORB.lv, kultūra.lv, spotnet.lv"


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
porn videos

Ulrike

Hello from Kiddishop.

Perrymiz

Ողջույն, ես ուզում էի իմանալ ձեր գինը.

Robertunsab


Войтирегистрация