Gacho izdod bezmaksas remiksu albumu

Kaspars Jansons, 26.08.2010., 11:01

Gacho sadarbībā ar Latvijas Futbola Federāciju izdevis par jauno nacionālā futbola himnu kļuvušās dziesmas "Mans Lielais Singls" internacionālo remiksu albumu.

Diskā papildus dziesmGacho izdod bezmaksas remiksu albumuas oriģinālversijai ir pieci ārvalstu remiksi, dziesmas akustiskais rīmeiks, kas ierakstīts kopā ar latviešu nu metal grupu Thursday 12th, kā arī oriģinālversijas instrumentālā versija un a capella.

Kā stāsta pats Gacho: "Mēs pie šī diska projekta strādājām slepus samērā ilgu laiku, līdz tas beidzot tikai tagad nāk gaismā. Ticu, ka to novērtēs gan mūsu klausītāji, gan arī pašmāju dīdžeji, jo remiksus veidojuši ļoti spēcīgi ārvalstu producenti. Producenti ar vārdu gan starptautiskā līmenī, gan valstīs, kurās tie darbojās."

Neliels ieskats dažu remiksu autoru biogrāfijā:
Howard Who ir mūsdienu pamanāmākais zviedru electro hip hopa producents, kas pacēla slavas gaismā Zviedrijas hip hop superzvaigzni Adam Tensta. Cilvēks, kas radījis lielāko daļu no Adam Tensta albuma "It’s A Tensta Thing", kas ieguva vairākas balvas, t.sk., zviedru "Grammi". Albums patlaban tiks pārizdots zem Universal leibla Asv.

Anthony Neale ir britu komponists, producents un dziedātājs. Ar saviem esošajiem un iepriekšējiem projektiem vairāk kā desmit sadarbības kontraktu ar tādiem leibliem kā Sony, Universal, Emi, u.c. Patlaban ir jaunizveidotā projekta The Truths līderis. Remiksējis iepriekš projektus sākot no Cool Kids of Death beidzot ar Thom Yorke no Radiohead. Piedalījies Blur "13" un Beatles "Yellow Submarine" remastera albuma gatavošanas procesos. Patlaban sadarbojas arī ar Ferry Corsten un citiem projektiem.

Teddyloid ir jaunākais starp trim Tokijas populārākajiem House/japanese Pop dīdžejiem – Taku Takahashi un Shinichi Osawa. Kļuva slavens 19 gados dodoties līdzi japāņu populārākajai roka zvaigznei Miyavi tā pirmajā pasaules tūrē kā galvenais par skaņu atbildīgais speciālists. Atpazīstams ar savu oriģinālo rokrakstu un skanējumu, veidojot remiksus gan Kanye West, gan Space Cowboys, gan citu mūziķu kompozīcijām.

Disks nebūs nopērkams, bet būs pieejams par baltu velti katram, kas to vēlēsies. Tie tiks dalīti Latvijas izlases futbola spēļu laikā un citās ar futbolu saistītās aktivitātēs. Sīkāka informācija par šīm aktivitātēm, kurās varēs iegūt šos diskus sekos www.draugiem.lv/lff un www.gacho.lv.

Gacho "Mans Lielais Singls" remiksu albuma dziesmu saraksts:
01. Mans Lielais Singls (Original edit)
02. Mans Lielais Singls (St.Rider remix (Russia))
03. Mans Lielais Singls (Teddyloid remix (Japan))
04. Mans Lielais Singls (Howard Who remix (Sweden))
05. Mans Lielais Singls (4416 remix (Japan))
06. Mans Lielais Singls (Anthony Neale remix (U.K.))
07. Mans Lielais Singls (Thursday 12th accoustic remake)
08. Mans Lielais Singls (instrumental)
09. Mans Lielais Singls (a capella)

Dodam Jums iespēju noklausīties Gacho "Mans Lielais Singls" otro oficiālo remiksa versiju. Šoreiz no Teddyloid (Japan). To varat izdarīt šeit.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab

Анкеты девчат равным образом молодых людей он-лайн, в телеграм канале @wanowes

Antoniagloro


Войтирегистрация