Garāžas duelī gandrīz triumfē akustiski izglābts repertuārs

Gustavs Terzens, 20.04.2009., 13:41

17.aprīļa vakarā galvaspilsētas centrālajā rokbārā "Rock’n’Riga" tika aizvadīts kārtējais "Garāžas dueļa" posms.

Pirmais un lielākais pārsteigums nāca no jelgavniekiem - viņi ieradās tikai divu vīru sastāvā, nevis trīs, četru vai citkārt pat piecu mūziķu komplektācijā. Izrādās, neilgi pirms dueļa, grupas "Yula" bundzinieks ir iekāpis lidmašīnā un devies prom uz Maltu mīlas vējiem līdzi. Tā gadās....un rūgts!!! Pārējie grupas dalībnieki nebūt nenoskuma un ātri divatā sameistaroja uzdoto kaverversiju akustisko performanci, kas būtībā ir ļoti drosmīgs gājiens, ņemot vērā, ka duelis ir savstarpēja un parasti elektrizēta sacensība.

Cīņu uzsāka "Coming Soon" ar smagnējo "Deep Purple"- "Perfect Strangers". Skanēja pārliecinoši un jau radās pirmās bažas par "Yula" divu akustisko ģitāru varēšanu pret elektrisko Liepājas piecinieku. Nāca "Yula" un akustiski izpildīja "Motorhead"- "Ace Of Spades" un neticamā kartā iekaroja publikas simpātijas un pārliecinoši uzvarēja pirmajā raundā. 0:1. Tik tiešām neticami!

Liepājnieki neapjūk un otro raundu sāk ar "Motley Crue"- "Kick Start My Heart", kam "Yula" pretim liek "Red Hot Chilli Peppers" grāvēju "Give It Away". Esot iedzinēju lomā, "Coming Soon" attiecīgi uzvedās uz skatuves un otrajā raundā viņiem tomēr izdevās rezultātu izlīdzināt. 1:1.

Izšķirosais trešais raunds sākas ar pamatīgu pārsteigumu no "Coming Soon" – Tina Turner "You’ re Simply the Best" pazeminātā ģitārskaņojumā un ļoti pumpējošā ritmā, kuru papildināja vokālista "Rammstein"-veidīgais dziedājums. Šajā brīdī "Yula" izredzes uzvarēt sāka sarukt, jo "Simply The Best" versijas laikā uz R’N’R letes un galdiem parādījās dejotā"Inokentijs Mārpls"ji. Kurzemnieki nepadodas! "Yula" trešo raundu beidza ar "Queen" nasko rokenrolu "Tie Your Mother Down", tomēr "Coming Soon" enerģijas sprādzienu neizdevās pārsist. Uzvar liepājnieki un turpina ceļu uz ceturtdaļfinālu un, iespējams, arī superfinālu.

Viss turpināsies nākampiektdien, 24.aprīlī, kad "Garāžas duelī" tiksies leģendārais trio "Apēdājs" un hard-rock mežoņi "Wild".

Atgādinam, ka superfināls notiks 19.jūnijā, Rock’N’Riga un uzvarētājs saņems skaidras naudas summu, kura būs uzkrāta seifā līdz tam brīdim. Uzkrājumu veido katras piektdienas speciālā dzēriena apgrozījuma procents. Šībrīža uzkrājums – 612 LVL.

Un vēl – R’N’R ar prieku paziņo, ka vairāki Latvijas roka smagsvari ir izteikuši piekrišanu okupēt skatuvi sestdienās. Tam mēs pretoties nekādi nespējam un laižam vaļā sestdienas lielkoncertus jau no 25.aprīļa. Uzstāsies viņa augstība "Inokentijs Mārpls"!

Un beigu beigās – ieeja uz visiem pasākumiem jebkurā diennakts laikā Rock’N’Riga Ir Brīva un strādājam līdz pēdējam klientam!
 


7 коментариев Комментирование доступно всем.
tas_pats_nekas, 20.04.2009. 19:15:51
Рейтинг комментария: 1.45

tur kas, kaverversijas obligati jaspele?? fufels kaut kads

yдалённый пользователь, 20.04.2009. 20:33:20
Рейтинг комментария: 1.45

īstenībā bija pat baigi interesanti. uzvari ar kaveriem pēcāk spēlē konci ar ko vien vēlies un vēl aliņš 5 L hehe. feina iestāde, man patika.

endo, 20.04.2009. 20:37:54
Рейтинг комментария: 1.45

pirmo reizi par tādām grupām dzirdu.
tas vien pierāda to ,ka LV ir sasodīti daudz garāžrokgrupu.

yдалённый пользователь, 20.04.2009. 20:39:06
Рейтинг комментария: -0.019

es domāju, ka YULA muzikanti INSOMNIA arī nezin. :D

endo, 20.04.2009. 20:40:38
Рейтинг комментария: -2.881

un lai tā arī paliek ;D
nelienam viņiem pa kājām un viņi mūs arī netraucē un netraumē ;)

HULK (niklass2@inbox.lv), 21.04.2009. 06:02:10 (ip:87.110.229.51)
Рейтинг комментария: 0

cikos tur sāks spēlēt IM?

rockpanda, 17.05.2009. 15:13:29
Рейтинг комментария: 0

pasakuma nosaukums melo -Yula pophc-punk formaacija..no ta seko ka Insomnia zinama..nu vismaz man..

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Вызвать профессионального сантехника в СПб за 1 час вызвать сантехника на дом спб <a href=24santehnik-4.ru>24santehnik-4.ru</a> .

santekhnik_SPb_fvpt

ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ


Войтирегистрация