"Gas Of Latvia" izdos jaunu albumu "Swan Lake"

Anete Enikova, 07.12.2015., 16:47

"Gas Of Latvia" – Andra Indāna elektroniskās brīvformas mūzikas projekts, 10. decembrī plkst. 21.00 mūzikas klubā "Nabaklab" ar koncertu svinēs atvēršanas svētkus jaunākajam albumam "Swan Lake".

"Gas Of Latvia""Swan Lake" ir dziesmu albums ar Marta Pujāta, Andra Žebera un Annas Fomas dzeju. Tā ierakstos kopā ar Andri Indānu piedalās Anna Ķirse (balss, taustiņi) un Undīne Balode (čells). Albums ar pārtraukumiem tapis no 2011. Gada Gassound studijā, Rīgā, kā arī izbraukuma sesijās Medņu Rubeņu Pienotavā un brīvdienu mājā Susēja, kurā notiek kamermūzikas festivāls "Sansusi". Albuma vizuālā noformējuma autore ir Zane Zelmane, tajā redzami NLO, kurus viņa nofotografēja pēc "Gas Of Latvia" koncerta Jumpravā, šī gada septembrī.

Līdz šim no "Swan Lake" jau izskanējuši tādi singli kā "Labdien, mans nezināmais draugs!", "Līmlentas", "Sala", "1000 Tongues", visu jauno albumu var noklausīties  gasoflatvia.bandcamp.com. Tāpat šajā vietnē var noklausīties arī citus GOL albumus, kopš "Gas Of Latvia" izveidošanas 1997. gadā dažādos formātos ir izdoti ap 15 albumi. Skaniski tuvākie "Swan Lake" ir "Melancholic Walse" (2001), "SEX"(2003) un "Compressor" (2012).

Albumu izdod "Naba Music / Melo Records", tas būs pieejams gan digitālā formātā - projekta bandcamp.com profilā, gan taustāmā - CD formātā. Mūzikas izdevniecība tika izveidota 2001. gadā Rīgā kā viens no Radio NABA projektiem, šobrīd izdevusi teju 50 mūzikas albumus, dzejas diskus un multimediālus ierakstus.

Albuma atvēršana notiks "Nabaklab", 10. decembrī plkst. 21.00, tajā spēlēs tumšā "ambient" meistars AON, "Gas Of Latvia" (Andris Indāns, Anna Ķirse, Undīne Balode) un dj Skaida. Sekot līdzi albuma atvēršanas svētku aktualitātēm ikviens var mediju platformā Facebook.com

Jaunais albums - gasoflatvia.bandcamp.com/album/swan-lake.

Videoklips - www.youtube.com/watch?v=yL1Aru-ZKu8.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Полное руководство: как правильно купить диплом и избежать ошибок диплом купить цена <a href=dipl-fast.ru>dipl-fast.ru</a> .

diplom_kupit_jwOa

Купить тренажеры для спортзала с гарантией качества фитнес тренажеры купить <a href=trenajeri-dlya-zala.ru>trenajeri-dlya-zala.ru</a> .

trenazhery_spOi

Theme site super 000*** rus.hc.lv

LRncxOcpms


Войтирегистрация