"Ģitāristu sesija 2010" – no 29. marta līdz 2. aprīlim Madonā!

Imants Pulkstenis, 23.02.2010., 12:55

No 29. marta līdz 2. aprīlim jau trīspadsmito reizi Madonā notiks "Ģitāristu sesija" – atraktīvs informācijas, pieredzes un zināšanu apmaiņas pasākums ģitāristiem, bundziniekiem, vokālistiem, kurā var piedalīties ikviens. Pieteikšanās – līdz 20. martam.

"Ģitāristu sesijas" rīkotājs Imanwww.gitaristusesija.lvts Pulkstenis: ""Ģitāristu sesija" - tās ir tradīcijas, pieredze, informācija, atpūta un satikšanās!"

"Ģitāristu sesijā" piecu dienu laikā notiks 25 meistarklases, 10 koncerti, kā arī tiks veidoti jauni muzikāli projekti. Šajās dienās dalībnieki apvienojas interešu grupās, kur notiek padziļināta informācijas apmaiņa, praktiskas nodarbības un mēģinājumi sesijas noslēguma koncertam. Vakaros sesijas dalībniekiem tiks organizēti konkursi, kuros tie varēs izcīnīt vērtīgas balvas.

Šogad meistarklases un seminārus vadīs - Ingus Feldmanis, Pauls the Mole, Aigars Māls, Jānis Kalniņš, Andris Jeziks, Karīna Tropa, Jolanta Gulbe, Laimis Rācenājs, Aleksandrs Sircovs, Valters Sprūdžs, Rihards Fedotovs, Kaspars Ansons, Livars Jankovskis, Mārcis Auziņš, Ingars Viļums, Einārs Cintiņš, Igors Kadoļčiks, Raimonds Skuruls, Ritvars Šakals, Aleksandrs Fjodorovs, Andy Baker /Anglija/, Leif Joblom /Norvēģija/, Aleksejs Liapko /Krievija/, Kristaps Grasis /Latvija – Vācija/ u.c. Vairāk informācijas www.gitaristusesija.lv

"Ģitāristu sesijas" ietvaros 2. aprīlī notiks arī tehnoloģiju seminārs "Skaņa un Gaisma 3", uz kuru tiek aicināti pasākumu rīkotāji, kā arī skaņas un gaismas tehniķi, lai diskutētu par skaņas un gaismas tehnikas jaunumiem, iekārtām un to pielietošanu, kā arī spriestu par skaņu un gaismu apstrādi. Semināru atbalsta "Kompānija NA" un "Skatuves sistēmu serviss".

"Ģitāristu sesijas" vakaru koncertos notiks filmēšana daudzkameru režīmā. Šo ieceri varēsim īstenot pateicoties kompānijai "Skatuves sistēmu serviss"! Labākajiem priekšnesumiem ieraksts tiks dāvināts. Grupas aicinām laicīgi pieteikties: imantspulkstenis@madona.lv

Noslēguma koncerts notiks 2. aprīlī plkst. 17.00.

"Ģitāristu sesijās" meistarklases un koncertus ir snieguši Latvijas labākie mūziķi, kā arī viesi no Igaunijas, Lietuvas, Zviedrijas, Somijas, Krievijas, Dānijas, Lielbritānijas. Sesijas programma un aktivitātes topošajiem mūziķiem palīdz orientēties mūzikas stilos, dod impulsu izaugsmei un darbam, kā arī ļauj iepazīties ar līdzīgi domājošiem muzikantiem un apmainīties ar aktuālu informāciju. "Ģitāristu sesija" ir izaugusi par jauno mūziķu pieredzes uzkrāšanas, jaunu projektu un ideju ģenerēšanas vietu. Sākot ar 1998. gadu sesijā ir piedalījušies 825 dalībnieki no visas Latvijas.

Pieteikties "Ģitāristu sesijai" var ikviens, atsūtot pieteikuma anketu līdz šā gada 20. martam. Informācija par dalības nosacījumiem un pieteikuma anketa: www.gitaristusesija.lv

"Ģitāristu sesiju" organizē i.u. "Sinepes un Medus" sadarbībā ar Madonas novada domi un Madonas kultūras namu. Pasākumu atbalsta Madonas novada dome, mūzikas preču veikals "Tava skaņa", tehniskā kompānija "Skatuves sistēmu serviss" "Kompānija NA" un "Rock Distribution"!


1 коментарий Комментирование доступно всем.
K. (b.), 04.07.2010. 08:35:37 (ip:84.237.225.198)
Рейтинг комментария: 0

Kad bildes būs apskatāmas no 2010 gada?

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Hola, quería saber tu precio..

RobertSax

bezpizdy.vip

Elma

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

Robertunsab


Войтирегистрация