"Go See Your Neighbour"- jau šonedēļ

Antra Feldmane, 11.12.2007., 13:55

Projekta idejas autors ir grupas "Mona De Bo" līderis un grupas "Mofo" ģitārists Edgars Rubenis, kurš kopā ar lietuviešu brāļiem "Brainers" kopīgi radīja pirmo "GSYN!" tūri.

Tās laikā tika spēlēti koncerti Igaunijā- Tartu un Valgā, Lietuvā- Palangā un Šauļos, kā arī Latvijā- Liepājas "Fontaine" un Rīgas klubā "Depo".

"Gsyn!" ideja ir popularizēt Baltijas neatkarīgās mūzikas kvalitātes noteiktā laikā un telpā, paralēli aicinot tajā piedalīties arī jaunos māksliniekus. Rīgā projekts "Gsyn!" notiks tikai vienu reizi- 15. decembrī no plkst.20:00, projektu telpā "Dirtydeal Caffe", savukārt 13. decembrī- Tartu, 14. decembrī- Valgā un 16. decembrī- Tallinā.

Klausītāji varēs vērot pašmāju eksperimentālā roka apvienības "Mona De Bo" veikumu, kuri apstiprinājuši dalību prestižajā Asv Mūzikas industrijas konferencē "Sxsw" nākamā gada martā, kā arī gatavojas savam pirmajam debijas albumam. Tāpat koncertsērijā piedalīsies arī igauņu indīroka apvienība "Honey Power", kuri arīdzan ir bijuši "Nokia Open Stage" dalībnieki, kā arī īpašie viesi no Somijas- komēdijroka pārstāvji "The Rollstons", kuri nupat laiduši klajā debijas albumu ar nosaukumu "Song Folks".

Paralēli "dzīvajiem" sniegumiem, par rokenrola gaisotni rūpēsies igauņu dīdžejs Martin Joela, kurš atzīts par vienu no Igaunijas labākajiem dīdžejiem- melomāniem.

Neatkarīgā kino baudītājiem būs ekskluzīva iespēja vakara gaitā noskatīties arī Latvijas jauno režisoru īsfilmas. Šogad tiks piedāvāta kino izlase no Didža Eglīša, Unas Rozenbaumas un Dāvja Kaņepes darbiem, kā arī labākais no amatierkino festivāla "Ahūns" .
Režisors Didzis Eglītis 2007. gada kinofestivālā "2 Annas" ieguvis Grand Prix balvu par īsfilmu "Sērkociņi", kas arī tiks izrādīta "Gsyn!" laikā.

Vairāk informācijas projekta oficiālajā mājaslapā: www.goseetour.com.Tajā klausītājiem būs iespēja sekot līdzi piedāvāto pasākumu programmai, kā arī iepriekš noklausīties "GSYN!" dalībnieku mūzikas ierakstus.

Sākums 20:00
Bilešu cenas- LVL 3 līdz 22:00, LVL 4- pēc 22:00

0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


Войтирегистрация