Kluba "Godvil" atklāšanā iemirdzēsies spilgtākās klubu kultūras zvaigznes

Olga Sukonnikova, 02.12.2008., 15:03

Kluba "Godvil" atklāšana notiks 12 decembrī plkst. 20:30.

12. decembrī Rīgā ar trakulīgu ballīti durvis vērs jaunais izklaides un koncertu klubs Godvil. Kluba atklāšanā piedalīsies spilgtas klubu kultūras zvaigznes -- Krievijas skaistāko meiteņu trijotne Viagra, pasaules mūzikas topu virsotnes iekarojusī grupa no Rumānijas Morandi, Ukrainas skatuves šovu līderis – balets Arena Show Girls, kā arī viens no atzītākajiem Krievijas klubu mūzikas duetiem – Dj Feel un Julia Pago. Pasākumu vadīs Ukrainas humora šova Comedy Club rezidenti Igors Kuroļesovs un Aleksandrs Pedans, kā arī pašmāju televīzijas zvaigzne, raidījuma "Defilē" vadītāja Maija Silova.

Klubs Godvil radīts ar mērķi regulāri nodrošināt saviem apmeklētājiem augstas kvalitātes izklaides iespējas, piedāvājot ne vien klubu standarta programmu un diskotēkas labāko Latvijas un ārvalstu dīdžeju vadībā, bet arī kvalitatīvus kultūras un izklaides priekšnesumus ar īpašo viesu un skatuves mākslinieku no visas pasaules uzstāšanos.

Jau nosaukumā klubs Godvil atklāj savu pamatideju: God un Devil jeb dievišķīgo un velnišķīgo izpausmju apvienojumu ikvienā no mums. "Klubs ir vieta, kur cilvēki varēs atpūsties, izklaidēties, satikties un iepazīties, kā arī gūt emocionālu baudījumu no kvalitatīvas un pārdomātas koncerta programmas un izklaidējošiem priekšnesumiem. Godvil būs tieši tā vieta, kurā ikviens varēs atbrīvoties no ikdienas rutīnas un pienākumiem, kā arī sava sociālā statusa, un justies pilnīgi brīvi," uzsver kluba radošais direktors Nazars Žitkevičs, kurš ilgus gadus darbojies šovbiznesā gan kā pasākumu organizators, gan humora šova Comedy Club Uа radošais direktors.

Kluba telpu funkcionālais izvietojums, interjera risinājumi un dizains veidoti gan saviesīgai nakts dzīvei, kultūras pasākumiem, šoviem un koncertiem, gan arī biznesa vakariņu, privātu svinību un pat bērnu ballīšu, kā arī lekciju un semināru rīkošanai.

Ieeja - tikai lūgtajiem viesiem, taču ierobežots biļešu daudzums būs pieejams arī kluba kasēs. Savukārt jau 13. decembrī klubs Godvil būs atvērts visiem apmeklētājiem un piedāvās programmu Rumānijas populārākās grupas Morandi, Ukrainas baleta Arena Show Girls un Krievijas iecienītākā dīdžeju dueta Dj Feel un Julia Pago izpildījumā.

Dress code jeb apģērba tematika kluba Godvil atklāšanas svētkos 12. un 13. decembrī – dievišķīgais un velnišķīgais, kā arī jebkura cita cilvēcisku pretrunu vizualizācija.


3 коментария Комментирование доступно всем.
jk, 02.12.2008. 15:23:34 (ip:80.233.200.45)
Рейтинг комментария: 1.425

Piedodiet, bet gribējās iepukstēt :). Un šeit mēs redzam preses relīzes sastādītāja tuvredzību - es jau (laikam) otrajā resursā redzu šo preses relīzi, BET nevienā nav minēts kur tas klubs atrodas!!! WTF?

čalis, 02.12.2008. 15:49:22
Рейтинг комментария: 0

Adrese: Brīvības iela 214b

rrr, 04.12.2008. 14:45:53 (ip:217.28.50.246)
Рейтинг комментария: 0

http://www.godvil.lv/promo.ru/

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


Войтирегистрация