"Goran Gora" jauno dziesmu pirmatskaņojumi

Mārtiņš Zviedris, 18.03.2009., 13:44

Dziesminieks "Goran Gora" koncertā 21. martā Dzelzceļa muzejā sola sniegt ieskatu topošajā albumā "Mystyrys Yrs".

Pagājušā gada izskaņā pirms koncerta LMA Studentu klubā "Goran Gora" paziņoja, ka tā būšot viņa un grupas pēdējā uzstāšanās "klasiskā instrumentu salikumā (ģitāra, bas"Goran Gora"s, bungas)" un ka nākamajā albumā mūziķim padomā jūtami atšķirīgi aranžējumi. "Tajos būs lērums elektronikas, pūšaminstrumenti, iespējams, arī daudz vairāk nepieradinātu samplu," vēstīja dziesminieks piebilstot, ka ierakstā piedalīties solījuši vairāki prominenti Latvijas un ārzemju mūziķi.

Darbs pie "Goran Gora" otrā studijas albuma "Mystyrys Yrs" sākās janvārī ar ierakstu sesiju kādā nomaļā lauku mājā Ziemeļlatvijā un turpinājās studijās Rīgā. "Pašlaik gatava trešdaļa topošā albuma. Gaidāmajā koncertā droši vien spēlēšu arī vecās dziesmas, taču esmu iecerējis sniegt nelielu ieskatu jaunajā ierakstā," pirmatskaņojumus sola "Goran Gora". Uzstāšanās nav paredzēta kā grupas koncerts, "Goran Gora" muzicēs vai nu viens ar akustisko ģitāru vai ar nelielu instrumentālu papildinājumu.

"Goran Gora" ir starptautiski aktīvs latviešu dziesminieks, kas pirmo plašāko ievērību guva 2005. gadā ar radiosingliem "Slow Down" un "Fools in Love". Viņa debijas albums "Jetlag" iznāca pirms diviem gadiem. Kā īpašais viesis "Goran Gora" muzicējis grupu "Nouvelle Vague" un "Kings of Convenience" koncertos Rīgā, uzstājies Lielbritānijā, Zviedrijā, Vācijā. Viņš ir viens no trim latviešu māksliniekiem, kas spēlējuši pasaules lielākajā mūzikas konferencē "South by Southwest" Ostinā ASV (tur viesojušās arī grupas "Jauns mēness" un "Mona de Bo"). Pērnā gada beigās "Goran Gora" piedalījās festivālā "Transmusicales", ar ko koncertgaitas Francijā sākuši daudzi pasaulslaveni mūziķi.

Svētkos, kas Latvijas Dze"Oranžās brīvdienas"lzceļa vēstures muzejā 21. martā sāksies pulksten 17, muzicēs arī somu grupas "Foto" un "Folke Westside" un pašmāju "Linga", "Tumors", "Voiceks Voiska", "Kuchenbeat", "Kriegopfer", "9Horizon", "Riga Metro", "Apēdājs", "V.I.P.P. Basbočka", Egons Kronbergs, Kristīne un Edgars Kārkli un Zaķis.

Ieviesušās izmaņas konceta dalībnieku sarakstā: grupas "Crowd" vietā dalību apstiprinājis astoņus gadus vecais daudzskaitlīgais Kuldīgas/ Rīgas kolektīvs "Oranžās brīvdienas", kas savu ņipro, pusakustisko spēles manieri dēvē par turbofolku.
 


1 коментарий Комментирование доступно всем.
kroliks (www.esmuezis.lv), 18.03.2009. 14:47:40 (ip:91.135.20.130)
Рейтинг комментария: 0

būtu interesanti paklausīties :)

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


Войтирегистрация