Grupa "Captain Everything" Latvijā

Guntis Vanags, 16.05.2006., 17:27

18. maijā Rīgā, klubā ”Depo” kopā ar vietējām grupām "Caraway Seeds", "Next Door" un Krievijas grupu "More & Relsi" uzstāsies viena no patreiz populārākajām un visātrāk augošajām Lielbritānijas postpunk grupām "Captain Everything".

"Captain Everything'' radās gandrīz 6 gadus senā pagātnē, kad Vatfordā, vidusskolas skolēns Luiss pajautāja savam tā brīža skolas elkam Džonam, vai viņš nevēlētos spēlēt kopā grupā. Kad Džons piekrita, pēc ilgiem meklējumiem tika atrasts arī bundzinieks Ričs un jau pirmajā mēģinājumā tika sacerētas 5 mežonīgi ātras, saldas un melodiskas dziesmas.captain_everything_350
 
1998. gadā grupa nospēlēja vairākus koncertus savā dzimtajā Vatfordā, kā rezultātā "Captain Everything" pašrocīgi ierakstīja un izdeva savu pirmo albumu „Music by idiots”, kurā ietilpa 23 dziesmas. Tam sekoja arī pāris garākas tūres pa blakus esošajām pilsētām, kur grupa spēlēja kad un kur vien iespējams.
 
2000. gada sākumā iznāca viņu pirmais studijas albums „Learning to play with...”, ko izdeva "Hectic Records". Albumam sekoja jau daudz nopietnāka tūrēšana kopā ar tādām grupām kā "Capdown", "The Vandals", "Consumed" un "Twofold".
 
Tā paša gada nogalē tika izdots split disks „Make the love connection”, kopā ar Londonas grupu "Route 215" un tas iznāca uz "20 Deck Recordings", bet 2002. gada aprīlī "Captain Evrything" pievienojās Londonas leibla "Houeseholdnamerecords" grupu pulkam un leibls pārizdeva C.E. albumu „Learning to play with...” un kopš tā laika grupa sākā tūrēt daudz intensīvāk. Kopš tā laika "Captain Everything" bijuši tūrēs kopā ar "Nerf Herder" ( 3 nedēļu tūre pa Eiropu), "Lightyear", "Vanilla Pod", "Five Knuckle", kā arī ar tādām plaši pazīstamām punk grupām kā "Frenzal Rhomb", "Mustang Plug", "RX Bandits" un "No Comply".
 
2003. gads grupai bija ļoti labvēlīgs, pārspējot pat "Capdown" kā visvairāk tūrējošo Lielbritānijas grupu un izdodot jauno albumu „It’s not rocket science”, ko novembrī grupa prezentēja garā tūrē, kopā ar Anglijas punk leģendām "Snuff". Pēc albuma izdošanas grupa nokļuva arī vairāku radio staciju, tādu kā "Radio One" un "BBC" redzeslokā, kurām īpaši tika ierakstītas pat vairākas radiosesijas.
 
Lai gan šobrīd grupas kontā ir jau vairāk kā 600 nospēlētu koncertu, tā vēl joprojām atrodas nemitīgā ceļā un tagad ir devusies 4 mēnešu ilgā tūrē pa Eiropu, kurā spēlēs Baltijas valstīs, Ukrainā, Krievijā, Spānijā, Čehijā, Francijā, Holandē, Austrijā un, protams, arī savā dzimtenē. Tūres ietvaros grupai paredzēti 2 koncerti Latvijā – 18. maijā jau minētais koncerts klubā "Depo" un 19. maijā - Liepājā, klubā "Fontaine Palace".

0 коментариев Комментировать могут только регистрированные пользователи, просмотр комментариев доступен всем. регистрация или залогинься!

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Hello from Kiddishop.

Perrymiz

Ողջույն, ես ուզում էի իմանալ ձեր գինը.

Robertunsab

thank you very much

StevenNet


Войтирегистрация