Grupa "Dakota" uzsāk jubilejas koncerttūri "Mana spēle"

Ieva Šteinberga, 24.04.2015., 09:19

Kā saka grupas "Dakota" dziesmudaris Edvīns Zariņš: "Mājas spēles aizvadītas! Tagad sekos izbraukumu spēles!"

"Dakota"  jubilejas koncerttūre "Mana spēle"Aizvadītajā nedēļas nogalē ar pārpildītu pamatkoncertu un papildkoncertu Edvīns Zariņš un grupa DAKOTA atzīmēja savu jubilejas koncerttūres "Mana spēle" pirmo koncertu Bauskā, bet nu cītīgi gatavojas, lai priecētu Ventspils, Rīgas, Liepājas, Tukuma, Jelgavas un Latgales publiku.

Skatītāju līdzdziedāšana, celšanās kājās, spiedzieni, svilpieni, "bravo" saucieni, rokasspiedieni un apkampieni silda jubilāru un visu grupas dziesmu autoru Edvīnu Zariņu un grupu "Dakota" svētkos!

Vairākas dziesmas pavadīja ilgstoši aplausi. Kājās stāvot publika sveica grupas līderi Edvīnu Zariņu 60. jubilejā. Vairāki uzteica koncerta augsto māksliniecisko līmeni, videografikas, skatuves noformējumu, daudzi labus vārdus veltīja gaismu māksliniekam- Egīlam Kupčam, kā arī atzinīgi tika vērtēts mūzikas skanējums un pārdomātā koncerta programma.

Kā jau iepriekš vēstīts, svinot grupas "Dakota" pilngadību un grupas solista Edvīna Zariņa 60. jubileju, grupa "Dakota" marta un aprīļa mēnesī dodas pie saviem klausītājiem ar vērienīgu vislatvijas koncerttūri :

  • 27.03. plkst. 19:00 Ventspils teātra namā "Jūras vārti";
  • 02.04. plkst. 19:00 Rīgā, koncertzālē "Rīga";
  • 09.04. plkst. 19:00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē;
  • 11.04. plkst. 18:00 Tukuma pilsētas Kultūras namā;
  • 16.04. plkst. 19:00 Jelgavas kultūras namā;
  • 18.04. plkst. 18:00 Latgales vēstniecībā GORS.

Dziedātājs, ģitārists un dziesmu autors, kas slavens kļuva ar Bauskas grupu "Dālderi", nu jau 18 gadu ir grupas "Dakota" līderis, bet uz skatuves ir vairāk kā četrdesmit gadu. Grupa izdevusi trīs leģendārus albumus, bet par godu dzimšanas dienai  pie klausītājiem nonāks arī jaunais grupas jubilejas albums.

Grupas "Dakota" un Edvīna Zariņa jubilejas koncertam dots simbolisks nosaukums "Mana spēle". "Spēlē var laimēt un var pazaudēt. Man šai spēlē ir laimējies! Laimējies ieraudzīt gan "Bagātību salu", gan "Manu mīļo", staigāt pa "Muzikantu ielu" un "Piena Ceļu", kā arī aizkurt "Kurtizāņu ugunskuru", jo dziesmu teksti un mūzika ir manas dzīves lielākais laimests" - tā saka pats jubilārs Edvīns Zariņš, kam jubilejas koncerts būs spēle arī vārda tiešajā nozīmē, jo  60 gadu jubilejā viņu ieradīsies sveikt daudzi muzikālie viesi, ar kuriem sadarbojies jubilārs. Kuri tie būs katrā koncertā, to pats dziesmu autors uzzinās tikai koncerta norises vietā, izlozējot tos kādā īpašā veidā kopā ar skatītājiem. Uz kārtīm spēlē būs likts: leģendārais dziedātājs Viktors Lapčenoks, bundzinieks un politiķis Ivars Godmanis, dziedātāji Andris Ērglis un Atis Ieviņš, kā arī "Dakotas" solista uzvārda brālis – lieliskais ģitāras virtuozs Harijs Zariņš no grupas "Colt", dziedātājs Mārtiņš Jātnieks no grupas "Jātnieki" un bijušais grupas "Dakota" bundzinieks Gundars Lintiņš. Netrūks arī īpaši pārsteigumi, jo par godu jubilejas tūrei pēc vairāk kā 20 gadiem viesu vidū ierindosies grupas "Dālderi" laika skatuves kolēģi - grupa VIA "Varavīksne", kas mums visiem labā atmiņā palikusi ar populāro dziesmu "Mums ar brāli kolosāli".

Jubilejas koncerta pirmajā daļā skanēs dziesmas no grupas "Dakota" jaunā svētku albuma, kā arī kopā ar klausītajiem uzgavilēsim leģendārās grupas "Dālderi" skaņdarbiem: "Dzeltenie aizkari", "Džokonda", "Neskaties mēnesī" un dziesmām no mūzikla "Nāc pie puikām", taču otrajā daļā dzirdēsim grupas "Dakota" zelta repertuāru: "Kurtizāņu ugunskurs", "Vakariņas 5-atā", "Aizej tad, kad snigs", "Muzikants", "Naktstauriņu karnevāls", "Viss vēl būs", "Padsmitnieku laiks" un citus grupas populārākos hitus.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties "Biļešu Paradīzes" kasēs visā Latvijā un www.bilesuparadize.lv, kā arī koncertu norises vietās.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Hola, quería saber tu precio..

RobertSax

bezpizdy.vip

Elma

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

Robertunsab


Войтирегистрация