Grupa "Finx" pārtrauc klipa filmēšanu

Grupa "Finx", 06.03.2007., 14:33

''Klipa filmēšana, kura provizoriskās izmaksas rēķināmas vairākos desmitos tūkstošu latu ir apturēta!'' - Tā ar nožēlu atzīst grupas "Finx" dalībnieki. Tikai dažas stundas pirms vērienīgo darbu uzsākšanas, tehniskas problēmas piemeklēja speciālais filmēšanas helehopters, tādējādi nebija iespējams uzfilmēt galvenās klipa pakaļdzīšanās ainas.

Klipa producents Raivo Karro pieņēma stratēģisku lēmumu apturēt visus filmēšanas darbus un uz nenoteiktu laiku atteikt statistus, tehniķus, gaismotājus, aktierus, īrēto tehniku un automobiļus. Klipu, dziesmas ''Uz 4 debess pusēm'' angļu versijai, bija ieplānots veidot pilnmetrāžas īsfilmas žanrā, taču šis starpgadījums licis grupas menedžmentam izšķirties par turpmāko grupas virzību. Nolemts, ka FINX tāpat kā līdz šim darbosies tikai un vienīgi latviešu valodā. Arī video tiks veidoti latviešu valodā dziedātajām dziesmām, rūpīgi izvērtējot klipa budžetu un atdevi no tā. Patreiz lai optimāli izmantotu jau ieguldītos resursus tiek gatavota video versija grupas nākamajam singlam. Savukārt anglisko dziesmu ierakstīšana, izdošana un video veidošana notiks ciešā sadarbībā ar 2 PIECES of CAKE. ”Mēs negribam jaukt kopā divas pilnīgi pretējas lietas un tamdēļ uzskatam ka FINXam ir jadara tas kas ir darīts un tikai latviski. Esam ļoti priecīgi sadarboties ar 2 PIECES of CAKE, kuru rindas papildinātas ar jaunām asinīm no DJ UPPFADE, kurš nesen laidis klajā savu singlu dubult disku sadarbībā ar SYMPHFONIC MUSIC UK. Esam pārliecināti ka tieši šai formācijai būtu uzliekams angļu mēles zīmogs” - Tā spriež paši FINX dalībnieki.


Patlaban, dziesma ''uz 4 debess pusēm'', kas ir pirmais singls no jaunā FINX albuma ir dzirdama Latvijas radiostacijās. Albumu plānots izdot pavasara beigās. Mēs paši par kādiem konkrētiem laikiem raugamies ar smaidu. Albuma izdošanas process Latvijā sen ir zaudējis savu radīšanas prieku un saviļņojumu kam būtu jābūt - Tā paši FINX. Paralēli tam ciešā sadarbībā ar 2 PIECES of CAKE tiek gatavots vēl viens albums angļu valodā.


4 коментария Комментирование доступно всем.
rxx, 06.03.2007. 17:49:01
Рейтинг комментария: 0

"Pilnmetrāžas īsfilmas žanrā" :D Forši, filmējam "pilnmetrāžas īsfilmas", bet terminoloģiju nezinam. Profi. :)

yдалённый пользователь, 07.03.2007. 06:23:19
Рейтинг комментария: 0

kas vispār tā par tādu grupu? :DD

yдалённый пользователь, 07.03.2007. 10:26:42
Рейтинг комментария: 0

Desmiti tūkstoši, ak vai! Mazbudžeta klipu nevarēja uzņemt, a?

jānis, 07.03.2007. 10:38:24
Рейтинг комментария: 0

Būtu labāk normālu klipu uzfilmējuši pa 50 Ls n pārējo ziedojuši labdarībai - būtu kāda jēga vismaz no iztērētas naudas!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
6Porno

Alena

interesting news

betenMob

Dia duit, theastaigh uaim do phraghas a fháil.

RobertSax


Войтирегистрация