Grupa "Iva" piedāvā noklausīties singlu "Highway"

Grupa "IVA", 08.10.2008., 12:45

Singls ir topošā grupas albuma ar tādu pašu nosaukumu vēstnesis.

Grupa "Iva”, kas nedaudz vairāk kā gada pastāvēšanas laikā ir debitējusi festivālos “Bildes” un “Tu esi pamanīts”, uzstājusies pavasara koncertā Jaunajā Rīgas teātrī un gatavojas izlaist savu pirmo albumu, iepazīstina ar singlu "Highway”.

“Interesants ir tā rašanās stāsts,” stāsta vokāliste Vita Ivaškeviča, kuras rakstītās dziesmas arī veido grupas muzikālo garastāvokli. „Dziesma „atnāca” pēkšņi, kad gribējās sāpinātas sirds stāstu ietērpt vārdos, kas būtu viegli – tieši pretēji esošajam pārdzīvojumam. Un tā, lai dziesmā varētu klīst kā labirintā – lai tā būtu daudzslāņaina, un līdzi varētu dungot visu vecumu klausītāji. Manuprāt, tas ir izdevies!” Grupa "Iva"

Tā kā V. Ivaškeviča raksta dziesmas un uzstājas dažādām publikām jau teju desmit gadus, ideja par albumu nedeva mieru jau krietnu brīdi. Pirmajai albuma dziesmai aranžējumu veidoja Gints Sola, un tā tika ierakstīta Siguldas studijā „Sss”. Albuma tapšanas procesā sāka veidoties „Iva”, kādu mēs to pazīstam šodien: „Tā sanāk, ka singls „Highway” ir tapis vēl pirms „Iva”, bet pārējās dziesmas mani saveda kopā ar ģitāristi un mandolīnisti Baibu Plakani, basģitāristu Andri Tuču un bundzinieku Viesturu Samtu.”

Grupa “Iva” līdz šim ir piedalījusies mūzikas un mākslas festivālā „Bildes 2007”, uzstājusies ar jaunu programmu pavasara koncertā Jaunajā Rīgas teātrī, bet šovasar notikušajā festivālā konkursā „Tu esi pamanīts” Iva mūziķe Baiba ieguva uzvaru nominācijā „Labākais ģitārists”. Savukārt nākamā gada martā “Iva” pārstāvēs Latviju Eiropas Kultūras festivālā Ruānā, Francijā.

Vēl šoruden ir gaidāma arī dziesmas “Highway” video versija, kas top režisores Lindas Oltes vadībā. 12. novembrī „Iva” sniegs akustisko koncertu Latvijas Mūzikas akadēmijas Studentu klubā, savukārt 21. novembrī uzstāsies festivālā „Bildes 2008” Rīgas Kongresu Namā.

 Iva- Highway


2 коментария Комментирование доступно всем.
deni2s, 08.10.2008. 18:17:30
Рейтинг комментария: -2.952

Balss intonācija atgādina vietām "Skunk Anansie" vokālisti.
Un forši, ka bundzinieks - All Day Long un tās bijušās Alvila punkgrupas ex-bundzinieks Viesītis :)

laimuks, 18.10.2008. 08:27:43
Рейтинг комментария: 0

izklausās jau baigi labi šitā grupa!
Jā, un bundzenieks ar foršs!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


Войтирегистрация