
Grupa "Latvian Blues Band" Studentu klubā
Anita Alksne, 09.02.2007., 07:27Mūzikas akadēmijas Studentu klubs aicina uz pasākumu, kurā dzirdēsiet īsto Latvian Blues Band, kas Bites Blūza klubā uzstājies kopā ar lieliskiem blūzmeņiem no visas pasaules. Par to, ka LBB nāk no Latvijas, brīnās pat pasaules blūza grandi, kas, klausoties viņu spēli, ir pārliecināti, ka "baltie" šie puikas noteikti nav.
Latvian Blues Band Studentu klubā būs dzirdami pilnā sastāvā: Jānis Bukovskis (bass., voc.), Jānis Kalniņš (guit., voc.), Rihards Bērziņš (piano, organ), Rolands Saulietis (drums), Oskars Semerovs (harmonica. Voc.).
Kā sola paši mūziķi, koncertā dzirdēsiet gan pasaules blūza klasiku gan arī pašu sacerētas kompozīcijas. Kā neapšaubāms pierādījums tam, ka paši LBB ir rada fantastisku mūziku, ir dziesma „5 minutes too late”, kas pavisam nesen plaši izskanēja radio ēterā, par mūziķu izcelsmi atkal liekot aizdomāties jo daudziem klausītājiem.
Ieskatam: http://www.radioswh.lv/asx/koncerts/Latvian_Blues_Band.asx
+ dj Fuse
Ieeja klubā no plkst. 22:00, ieejas maksas: jvlma studentiem Ls 1,50, citiem studentiem Ls
Реклама
Новое на форуме
Поделись радостью
loli innumerable vid pic
is.gd/BlCAHo
krtk.rs/e1i0ovy
Stevenorate
Good to join. I am pretty new around here and figured I'd make my first post. I've been researching outdoor projects recently and found several interesting info. Anyone with knowledge with this, please read your thoughts. Cheers!DonaldBaf
Great to be here. I'm pretty new here and wanted I would say hello. Lately I've been exploring yard improvements for a while and discovered some good resources. If anyone has experience on this topic, I'd like to read your input. Thanks.Donaldfrozy