"Grupa Marta" izlaiž albumu un singlu "Garausis"

Deniss Fedotovs, 18.10.2011., 08:21

Pozitīvā roka mūziķi "Grupa Marta" nule kā laidusi klajā savu debijas albumu "Pasaki Martai, lai ir uz vadiem", kā arī iesaka noklausīties singlu "Garausis".

 "Pasaki Martai, lai ir uz vadiem"

"Albums ir dziesmu kopa, domu kopa, laikā un telpā. Strādājot pie ieraksta, vēlējāmies, lai skaņdarbi radītu pozitīvu viegluma sajūtu. Labas domas ir tās, kuras palīdz mums būt un attīstīties." Tā albuma saturu komentē paši mūziķi.

Albuma nosaukums ir sava veida ziņojums, kas rosina uz komunikāciju un dialogu ar klausītāju. Jebkuram ir iespēja pateikt vai uzrunāt Martu. Pasaki Martai, lai pabaro kaķi, lai aplaista puķes vai pasmaida. Šajos skaņu celiņos ir mūsu atļaušanās pateikt to, ko jūtam un domājam. Albums ir konkrēta cikla noslēgums un arī jauna etapa sākums.

Audio darbu apkopojumā ir iekļautas desmit kompozīcijas. Lielākā daļa skaņdarbu izpildīti latviešu valodā. Katrs skaņdarbs ir atšķirīgs savās sajūtās un vēstījumā. Grupas Marta skanējums veidots kā vijums no akustiskās un rock skaņas, kur skaņdarbos ieausti tautas mūzikas, indie roka un popmūzikas elementi.

Albumā iekļauto dziesmu mūzikas un vārdu autori ir Kaspars Liepa un Jānis Kalniņš. Producējuši Krišjānis Geidāns un Mareks Zirdziņš. Māsterēšanu veicis Mihails Medvedjevs. Albuma materiāls ir ierakstīts Sound Division Studios / Anson`s Laboratory / AKTIV Sound Studios.

Ar kokles skaņām papildinājusi Latvīte Podiņa. Albuma Grafisko dizainu veidojis Matīss Zvaigzne, albuma foto materiālu radījis Didzis Grodzs. Grupas Marta skatuves tērpus veidojusi māksliniece – Sanita Simtniece.

www.grupamarta.lv / www.draugiem.lv/grupamarta
soundcloud.com/grupamarta/garausis

Video: "Grupa Marta" Intervē "Grupu Marta"


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Hola, quería saber tu precio..

RobertSax

bezpizdy.vip

Elma

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

Robertunsab


Войтирегистрация