Grupa no Itālijas iesildīs kanādiešu hardkora zvaigznes

Klubs „Melnā Piektdiena", 02.07.2015., 07:26

13. jūlijā klubā "Melnā Piektdiena" itāļu apvienība "A Crime Called…" iesildīs Kanādiešu hardkora zvaigznes "Comeback Kid".

Itāļu apvienība "A Crime Called…"Bieži pieņemts uzskatīt, ka mazas pilsētas grauž un lauž jauno kolektīvu sapņus un ambīcijas. Bet grupai "A Crime Called…" ir citāda vēsture.

Par laimi, dzīve ir pilna ar visādiem pārsteigumiem. Neviens no grupas dalībniekiem nevēlējas vilkt savu eksistenci mazā pilsētiņā. Viņi apvienojušies, lai ar ģitāru rifiem pamodināt citus cilvēkus pašā augstākā līmenī. Viņi cenšas atšķirties no apkārtējiem, no tās vēlmes arī rādījies nosaukums: "A Crime Called…". Nosaukumā ir paslēptā mežonība, nihilisms, negatīva attieksme pret likumu un vispārpieņemtajām normām. Daudzpunkte nosaukumā raksturo gan visu, gan neko. Katrs var uztvert un izprast to nozīmi, ka viņš to vēlas.

Koncertējot dzimtajā pilsētā, kolektīvs drīz vien saprata, lai izpaustu sevi, vajag vairāk spēlēt lielpilsētās – Milanā, Turīnā, Boloņā utt.

Nozīmīga diena pienāca 2009. gada vasarā, kad grupa satika jauno režisoru, kurš sadarbojas ar Loganu Maderu (Logan Mader) (ex-Machine Head). Šī tikšanās deva ienesīgus rezultātus. Kopā ar producentu Ediju Kavazu (Eddy Cavazza) pasaulē nāca albums "Beyond These Days". Pateicoties masteringam no studijas "Finnvox Studio Helsinki" albums ieguva "amerikāņu skanējumu" un noslēdza līgumu ar amerikāņu leiblu "Reality Entertainment" (Kalifornija). No 2013. gada grupas pārstāvji ir "Alphaomega Management".

Grupa izpilda dziesmas alternatīva roka žanrā. Smalki apvienojot rokmūziku ar smago metālu. Kompozīcijas ir melodiskas, ar smagiem ģitāru rifiem, tīru vokālu un vieglu piedziedājumu. Noteikti patiks grupu "Guano Apes", "Linkin Park", "Korn", "Evanescence", "P.O.D" un "Papa Roach" faniem.

Biļetes iepriekšpārdošanā no 22. maija interneta vietnē: ticketshop.lv.

Dziesmas "Out of flow" video: www.youtube.com/watch?v=rV__Bva0ZvU.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация