Grupa "Sia Radikal" klajā laiž pirmo radio singlu

Gusts Leimanis, 19.02.2009., 22:14

Dziesmas ieraksts tapis sadarbībā ar skaņu režisoru Edgaru Ķauķi ierakstu studijā "Pump Recordings".

Paši "Sia Radikal" dziesmas izvēli komentē šādi: " Tas ir ātrs, enerģiski negants un reizē arī melodisks skaņdarbs, kuru uzrakstījām, sanākot kopā vēl pagājušogad. Dziesmas nosaukums - " Tas Nav Tev Vienam!", lai arī neapzināti un radies vairāk kā pirms pusgada, tomēr spilgti ieskicē šodien valstī notiekošo, tādējādi rūgti papildinot to ļaužu skaitu, kuri ir sapratuši, ka pasaulē allaž ir pastāvējusi un vienmēr veidu izplesties atradīs nepielūdzamā varas publikas maucība".

Jau ziņots, ka Gustavs Terzens pārtraucis darbu Radio Swh Rock, bet ne saikni ar mūziku, kad pagājušā gadā tapis neliels muzikāls projekts, ar vienkāršu m"Sia Radikal" ērķi - nospēlēt vairākas grupas Metallica dziesmas pasākumā, kuru rīkoja metāla grandu fanu klubs Latvijā. Labas saspēles rezultātā, projekts ieguvis nosaukumu "Sia Radikal", kas jau kā muzikāla apvienība, 2008. gadā devās "Death’n’Roll" tūrē kopā ar grupu "Sanctimony", sniedzot koncertus Liepājā, Cēsīs un arī Rīgā. "Mums patīk tas, ko mēs darām. Lai arī visi esam ļoti spēcīgas personības, tas netraucē kopā radīt mūziku un labi pavadīt laiku. Plāni ir lieli un ambīcijas arī, turklāt izskatās, ka šis jau sen vairs nav hobijs...", tā G. Terzens runā par "Sia Radikal", kurā viņš pats spēlē ģitāru, otra ģitārista lomā ir iejuties jauns un ļoti talantīgs mūziķis - Edgars Rakovskis, bass frekvences ir nodotas kādreizējā "F[ei]K" basģitārista Gusta Leimaņa rokās, bet bundzinieka pienākumus pilda Andrejs Upmacis. Daudziem pārsteigums noteikti būs "Metallica" fanu kluba vadītāja Daiņa Rijkura grandiozā personība. "Dainis ir spēcīgs "frontmans," viņa dziesmu teksti ir ar sociāli - politisku nokrāsu, kas tik izteikti iederas grupas kopējā skanējumā," papildina Terzens. Jāatzīmē, ka grupa izpilda skaņdarbus tikai latviešu valodā.

"Sia Radikal" plāno sniegt vairākus koncertus jau pavisam tuvā nākotnē, proti - 21. februārī, piedalīsies grupas "Band Versus Music" Ep prezentācijas tūres noslēguma koncertā, kas norisināsies Studentu Klubā. Atzīmējot smagā metāla mūzikas svētkus, kas jau vairāku desmitu gadu laikā arī Latvijā ir kļuvuši par tradīciju, "Sia Radikal" piedalīsies Metalshow.lv rīkotajā pasākumā par godu piektdienai - 13. martā, koncerts paredzēts klubā "Melnā piektdiena."

Sīkāka informācija par grupu un tās aktivitātēm pieejama portāla draugiem.lv mūzikas sadaļā.

Sia Radikal-tas Nav Tev Vienam


3 коментария Комментирование доступно всем.
yдалённый пользователь, 20.02.2009. 06:51:43
Рейтинг комментария: -1.5

grupas nosaukums atbaidošs

Nomad, 20.02.2009. 09:21:19 (ip:89.111.1.250)
Рейтинг комментария: 0

Šis ir ļoti labs!

Vajag vēl!!!

čalis, 20.02.2009. 11:52:35
Рейтинг комментария: 0

Spēcīgi!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


Войтирегистрация