Grupa “S.I.L.S.” atgriežas ar “Beigu dziesmu”

Daira Kārkliņa, 08.04.2008., 10:27

Pēc ilgāka klusēšanas brīža grupa S.I.L.S. gatavojas izdot savu debijas albumu, un kā nelielu ieskatu tajā piedāvā singlu - “Beigu dziesma”.

Grupa "SILS", foto Ariana KlavinskaGrupa dibināta aptuveni pirms deviņiem gadiem, piesakot sevi plašākai auditorijai ar dziesmu “DLS2”, kas guvusi atzinību gan radio SWH, gan arī daudzu reģionālo radiostaciju topos, bet dziesma “Dziesma Par Sievieti Vāvu no Ruandas“ iekļauta Radio SWH veidotajā izlasē “Priekšnams”. Grupa sniegusi neskaitāmus koncertus un kļuvusi par vienu no iecienītākajām apvienībām “postgrunge” mūzikas klausītāju vidū!

Grupas ģitārists un dziedātājs Ģirts Strumpmanis par gaidāmo albumu stāsta:

“Nevar teikt, ka šis albums būs tāds, kurš pinībā raksturotu mūsu šībrīža sajūtas un muzikālo uztveri, jo tas tomēr ir tapis diezgan ilgi un daudzas no tajā iekļautajām dziesmām radītas vēl grupas pirmsākumos. Albūmā būs dzirdamas arī pavisam jaunas un nedzirdētas kompozīcijas, jo mēs vienkopus vēlējāmies salikt to, ko esam darījuši sākot no grupas izveidošanas līdz pat šim brīdim, tādējādi noslēdzot konkrētu posmu grupas dzīvē.

Tieši tāpēc saviu klausītāju vērtējumam piedāvājam ”Beigu dziesmu”, kuras teksta autors ir kādreizējais S.I.L.S. ģitārists Rolands Seleckis, kurš ir ļoti nozīmīga persona grupas S.I.L.S. vēsturē” turpina dziesmas mūzikas autors Ģirts.

Jaunais grupas S.I.L.S. singls digitāli pieejams www.doremi.lv, www.booms.lv, www.grupa.lv un 19.aprilī grupas sniegs singla prezentācijas koncertu kosmiski mājīgajā, pavisam nesen atklātajā klubā “Space Dog” Vecpilsētas 19, kur trīs zālēs atmosfēra būs paredzēta, intrigai, izlādei un relaksācijai.

S.I.L.S - Beigu dziesma

 

 


2 коментария Комментирование доступно всем.
sarkans, 08.04.2008. 10:34:38
Рейтинг комментария: 0.326

Jūs laikam jokojat! Beigu dziesma ir veca un jau atklausīta, kāds tur vairs singls!
"Albūmā būs dzirdamas arī pavisam jaunas un nedzirdētas kompozīcijas" varbūt ka varējāt vismaz kādu no šīm dziesmām ielikt kā singlu nu nejau šito!

erris, 08.04.2008. 14:48:45
Рейтинг комментария: 1.468

jā, taisnība gan! Šitas jau no galvas zināms! Bet man tik un tā patīk. Gan dziesma, gan grupa.

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


Войтирегистрация