Grupa “STandART” izdod jaunu maksi-singlu „Korozija”

Edgars Āboliņš, 10.11.2006., 14:32

Š.g. 10.novembrī elektroniskās mūzikas grupa “STandART” izdod jaunu maksi-singlu „Korozija” („Corrosion”).

Grupa “STandART”Diskā iekļautas vairākas agrāk neizdotas dziesmas – „Korozija”, „Aslana Dziesma”, „Enerģija” un „Gadatirgus” - latviešu, angļu un vācu valodās, kā arī vairāki dziesmu remiksi, kurus veidojusi paši „STandART”, projekts „Rabar” no Rīgas, poļu mākslinieks Hien, kopīgi sadarbojušies beļģu mūziķi „Infrabuse” un Peter Vanek, kā arī Robs Holovejs jeb „Troubleshooter”, agrākais grupas „Bitstream” (remiksējuši „DM”) dalībnieks, kas šobrīd pārstāv vācu elektroniskās mūzikas leiblu „Iwari”. Jauno disku ir producējuši Overflow, Gatis Priekulis un .

Singlā būs atrodami arī 2 jauni video „Korozija” un „Enerģija”, tapuši režisoram -grupas dalībniekam Kalvim Kluburam sadarbojoties ar Kristapu Kalnu, Ivaru Preimani un Agnesi Ivani. Būs skatāms arī jau zināmais „Tālbraucēja Šofera Sapnis 2005” – visi klipi angļu versijās.

„STandART” ir viena no retajām grupām Baltijā, kas tik plaši pielieto analogo sintezatoru skanējumu, un koncertos iespējami daudz spēlē „dzīvajā”, kas šādai mūzikai nav pārāk raksturīgi. Grupa ir uzstājusies „De/Vision” Rīgas koncerta afterpārtijā, spēlējusi kopā ar „The Ancient Gallery” un „Lowe”, kā arī izveidojusi remiksu grupai „Camouflage”. Singls „Korozija” ir ceturtais „STandART” izdotais disks.

Singla „Korozija” izdošanai sekos arī neliela koncertu virkne „Korozijas Tūre / Corrosion Tour”:
  • Nov 10, 2006 – „Fontaine Palace”, Liepāja (+ VJ Montuss, DJ Gatis)
  • Nov 11, 2006 – „Tamsta”, Viļņa, Lietuva
  • Nov 12, 2006 – „Bitīt Matos”, Radio NABA
  • Nov 19, 2006 – „I Love You” bārs, Rīga
  • Nov 25, 2006 – „Ramybe”. Palanga, Lietuva
  • Dec 01, 2006 – „MicRecBārs”, Rīga („Camouflage” koncerta afterparty)
Pilns koncertu saraksts atrodams grupas MySpace lapā – iespējami papildinājumi.
Reizē ar singla izdošanu, aktīvu darbību atsāk arī grupas mājaslapa: standartmusic.lv

Grupa “STandART”Par “STandART”

Grupas sastāvs:

Kalvis Kluburs, Harijs Beļskis, Vladislavs Beļskis, Juris Tipa.

Grupu „STandART” 2002.g. Jelgavā izveidoja Kalvis Kluburs. Turpmākajos gados „STandART” piedzīvoja pastāvīgas dalībnieku un muzikālo virzienu maiņas. Stabilitāte parādījās 2003.g. nogalē grupā iesaistoties „Pasaules Gaisma” basģitāristam Jurim Tipam, kurš agrāk spēlējis arī grupā „Depo”. Kalvis savukārt nedaudz vēlāk kļuva arī par grupas „Pasaules Gaisma” dalībnieku.

Turpmākajos mēnešos pēc grupas pirmā singla „Tālbraucēja Šofera Sapnis” izdošanas, kā pārējie divi grupas dalībnieki grupā nostiprinājās Vladislavs un Harijs Beļski, un grupa radikāli mainīja skanējumu, piesaistot analogos sintezatorus, skarbākas ģitāras, metāla perkusijas.

Kopš 2004.g. “STandART” regulāri uzstājās dažādos elektroniskās mūzikas pasākumos Rīgas klubos „Depo” un „Barons”, iesaistījās Pelēkās kāpas aizsargakcijā Pāvilostā, piedalījās grupas „Dzelzs Vilks” jaunākā albuma prezentācijā, un gada nogalē izdeva savu otro singlu „Lielās Atlaides”.

2005.g. grupa aizvadīja studijā. Viens no retajiem koncertiem notika „Depo” kopā ar vācu grupu „The Ancient Gallery”. Gada nogalē iznāca trešais singls „Tālbraucēja Šofera Sapnis (2005)”. Tajā iekļautais jaunais video turpināja vecākā klipa sekmīgās tradīcijas Latvijas videofestivālos, kā arī atzinīgi tika novērtēts festivālos Eiropā. Portāls TVNET klipu ierindoja starp labākajiem Latvijas alternatīvās mūzikas klipiem 2005.g., savukārt „MicRec” klipu iekļāva savā DVD izlasē „The Best of Latvia”.

2006.g. grupa turpināja aizvadīt pie studijas ierakstiem, trijatā bez aizgājušā ģitārista Jura Tipas sniedzot dažus ļoti veiksmīgus koncertus, piem. - „De/Vision” Rīgas koncerta āfterpārtijā vai elektroniskās mūzikas naktī Liepājas klubā „Fontaine Palace”.

Oktobrī jau ar Juri Tipu atpakaļ sastāvā „STandART” sniedza koncertu klubā „Depo” kopā ar zviedru grupu „Lowe”. Kalvis Kluburs savukārt izveidoja dziesmas „We Are Lovers” remiksu decembrī Rīgā gaidāmajai vācu grupai „Camouflage”.

Novembrī „STandART” gatavojas nelielai koncertu sērijai „Korozijas Tūre / Corrosion Tour” sava ceturtā singla atbalstam, lai ap gadumiju uzsāktu sava albuma ieraksta pēdējo cēlienu.

1 коментарий Комментирование доступно всем.
busha (ibusha@inbox.lv), 18.01.2007. 18:55:35 (ip:195.13.128.248)
Рейтинг комментария: 0

Korozija tiesham uzrunaa!!!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
porn videos

Ulrike

Hello from Kiddishop.

Perrymiz

Ողջույն, ես ուզում էի իմանալ ձեր գինը.

Robertunsab


Войтирегистрация