Grupa "The King Kongs" klubā "Depo"

Klubs "Depo", 21.05.2009., 12:06

22. maijā "Depo" uzstāsies slavenākā Pēterburgas surf grupa "The King Kongs".

Jāatgādina, ka surf ir rokenrola ietekmē radies stils, tā ir pārsvarā instrumentāla mūzika, kur pamattēma tiek izpildīta uz ģitāras vai saksofona. Stila ziedu laiki bija 50-to gadu beigas, 60-to gadu sākums. Stila atdzimšana notika 90-tajos gados, pēc tam, kad to atkal slavas saulē izcēla režisors Kventīns Tarantīno ar savām filmām, it īpaši ar filmu "Pulp Fiction".

"The King Kongs" radās 2004. gadā Pēterburgā. Jau pašā sākumā tika izvēlēts virziens – vecais garage roks. Jāatzīst, ka Pēterburgā ir ļoti senas vecā rokenrola tradīcijas ar daudzām grupām bagātu scēnu, kurā ar sajūsmu tika uzņemta arī jaunā grupa. Drīz vien "The King Kongs" kļuva par vienu no vadošajām šīs scēnas grupām. 2005. gadā grupa tika uzaicināta spēlēt kopīgā koncertā ar grupu "Graždanskaja Oborona", ar kuras līderi Jegoru Ļetovu vēlāk izveidojās sadarbība. 2006. gadā grupa ierakstīja albumu "Live", kuras māsters tika veikts J. Ļetova studijā.

Albums savu izdošanu piedzīvoja 2008. gadā. Grupā spēlē pieci dalībnieki, kuri spēlē visus surf mūzikai nepieciešamos instrumentus, priekšplānā izvirzot ģitāru un saksofonu. Grupas repertuārā ir gan pašu sacerēti skaņdarbi, gan stila klasika.

Kopā ar viesiem šajā naktī spēlēs arī vienīgā Latvijas surf grupa "B Sea Surfers", kā arī grupas "Radioalice", "Robotplant", "Embrion".
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


Войтирегистрация