Grupai "Monologs Divatā" aprit 5 gadi

Kristīne Plūmīte, 13.09.2010., 15:07

24. septembrī Rīgā Studentu klubā, sākot no plkst. 22:00, meiteņu rokgrupa "Monologs Divatā" ar īpašu programmu atzīmēs savu piekto pastāvēšanas gadu.

Grupa "Monologs Divatā" savu darbību aizsāka 2005. gadā, kad, vēl mācoties vidusskolā, bija pieejami jauni mūzikas instrumenti, līdz ar to iespēja uzsākt ģitāru un bungu spēli. Trīs  meitenes nelaida izdevību garām, kā rezultātā tika nodibināta grupa, kas nu jau ir sniegusi koncertus gan Latvijā, gan ārpus tās. Ģitāru un bungu skaņām ir pievienojies arī sintezators, un jau labu laiku meitenes cītīgi gatavo programmu gaidāmajam koncertam 24. septembrī. "Monologs Divatā" cenšas sevi neierobežot kādā konkrētā stilā, bet mūzikā dzirdamas atskaņas no pankroka, vieglā roka, ska.

Koncertā uzstāsies arī pašu meiteņu iemīļoti mūziķi kā "Backflow", "Bērnības Milicija", "Cacophonics", "The Highway" un DJ Uldis Rudaks, kas priecēs skatītājus ar savu performanci.

"Monologs Divatā" skatītājus sola pārsteigt ar dažādiem šova elementiem, turklāt uzstāšanās laikā grupas meitenes piesaistījušas arī citus mūziķus un uz skatuves nebūs vienas.

Grupu atbalsta "Birutas Mageles Starptautiskā Stilistu Skola" un "Pica Lulū".

Ieeja klubā no plkst. 22:00

Ieejas maksa: 2,00 Ls, ar flajeri 1, 50 Ls.

Aizmirsti par ikdienas steigu un rūpēm, atslēdzies no skolas, darbiem un nāc ballēt kopā ar mums!
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Hola, quería saber tu precio..

RobertSax

bezpizdy.vip

Elma

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

Robertunsab


Войтирегистрация