Grupai "Otra Puse" jauns radio singls

Inese Vīksnāne, 20.03.2009., 10:46

"Otra Puse" laidusi klajā jaunu radio singlu "Nakts vai rīts", kas būs arī grupas jaunā albuma tituldziesma. Albumu "Nakts vai rīts" grupa plāno izdot jau aprīlī.

Albumā būs iekļautas tādas klausītājiem jau pazīstamas un iemīļotas dziesmas kā "Ieskaties", "Jūtu ceļotājs", "Savādā" un "Rīga", kā arī 6 pilnīgi jaunas kompozīcijas un bonus track "Ziemas šūpuļdziesma".

Šis būs otrais grupas "Otra Puse" albums pēc 1995.gadā pirmo reizi un 2006. gadā atkārtoti izdotā izlases albuma "Pēc lietus". "Otra Puse"

"Kā jau visām lietām, arī grupai "Otra Puse" ir divas puses. Par vienu biogrāfijas pusi var uzskatīt grupas muzikālo darbību 90-tajos gados, bet par otru pusi – grupas atdzimšanu 2006.gadā, kas notika līdz ar dziesmas "Ieskaties" ierakstīšanu," saka "Otra Puse" solists Normunds Pauniņš.

Kopš aktīvas muzikālās darbības atjaunošanas, grupas izdotie singli guvuši necerētus panākumus, ilgstoši atrodoties Latvijas vadošo radiostaciju topu augstākajās pozīcijās, kā arī kļūstot par klausītāju iemīļotiem hitiem.

""Otras Puses" mūzikā joprojām esam saglabājuši grupai raksturīgo romantiku, un dziesmu tekstos - mūžam aktuālo tēmu par mīlestību," saka Ivars Makstnieks, taustiņinstrumentālists un mūzikas autors grupā.

Dziesma "Nakts vai Rīts" (mūzikas autors Normunds Pauniņš, teksta autors Ivars Kurpnieks), tāpat kā grupas nosaukums "Otra Puse", stāsta par vienas lietas divām pusēm.

Grupa "Otra Puse" ir: Normunds Pauniņš (balss, mūzikas autors), Ivars Makstnieks (taustiņi, mūzikas autors), Arnolds Kārklis (ģitāra), Mārtiņš Burkevics (bass), Rihards Zaļupe (bungas). Tekstu autors lielākai daļai dziesmu ir Ivars Kurpnieks, tāpat jaunā albuma tapšanā piedalās arī Roberts Gobziņš un Rolands Ūdris.

Dziesma "Nakts vai rīts" nopērkama šeit.


4 коментария Комментирование доступно всем.
melomaans, 21.03.2009. 14:21:54
Рейтинг комментария: -2.532

kuram šitāds sviests vispār ir vajadzīgs, lOL?
:lol

rofl

rxx, 22.03.2009. 09:00:55
Рейтинг комментария: 2.888

Kuram tu esi vajadzīgs?

xxfx, 22.03.2009. 10:38:12
Рейтинг комментария: 1.47

Piekrītu rxx. VIenīgais, kas man bik grauž ir tas,ka te jau ir pievienots tas komerciālais links :D

endo, 22.03.2009. 14:02:43
Рейтинг комментария: -1.47

jā būtu labāk pastāstījuši kā N.Pauniņš bija uzkāpis uz korķa :D
bet tagad ir kautcik skaidrā.

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Hello. And Bye.

XRumerTest

Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr


Войтирегистрация