Grupas AC/DC fanu reiss

Aivars Līpenītis, 08.03.2010., 22:40

Uz leģendārās smagā roka grupas AC/DC koncertu Varšavā speciālā fanu reisā pašmāju mūziķu pavadībā dosies fani no Latvijas.

Polijas galvaspilsētā Varšavā, Bemowo lidostā, 27. maijā savas koncertturnejas Black Ice ietvaros fanus un smagās rokmūzikas cienītājus ar iespaidīgu šovu un muzikālu sniegumu sveiks grupa AC/DC. Tas ir Latvijai pagaidām ģeogrāfiski tuvākais šīs grupas koncerts.

Pēc veiksmīgā popmūzikas karalienes Madonnas fanu reisa, kas pagājušā gada vasarā fanus pašmāju mūziķu – DJ Ellas un Aigara Runča – pavadībā veda uz koncerta norises vietu Tallinā, organizators reklāmas un pasākumu aģentūra magicFIB izsludina fanu reisu uz Varšavu, AC/DC koncertu. Vadītāju – latviešu rokmūziķu – vārdi tiks atklāti drīzumā.

"Ja AC/DC nebrauc pie mums, mēs brauksim pie AC/DC," ar šādu devīzi šo fanu reisu piesaka magicFIB radošais direktors Aivars Līpenītis un sola, ka fanu reiss neatstās vienaldzīgu nevienu tā dalībnieku un ar prieku atceras kāda Madonnas fanu reisa dalībnieka teikto, ka fanu reiss bijis pat iespaidiem bagātāks par pašu koncertu.

Fanu reisa dalībniekus brauciena laikā autobusos ar muzikāliem priekšnesumiem, konkursiem un atrakcijām koncertam uzlādēs un, arī atpakaļ mājās dodoties, enerģiski izklaidēs latviešu rokmūziķi. Fanu reisā gandrīz neierobežotā daudzumā būs pieejams Battery enerģijas dzēriens un komiksa Pratigie.lv sarūpētās uzkodas.

Vairāk informācijas par fanu reisu – www.fanureiss.lv vai rakstot uz fans@fanureiss.lv. Biļešu cena 35 Ls, nopērkamas Biļešu Servisa tirdzniecības vietās un internetā. Koncerta biļetes – Ticketpro.lv. Organizators iesaka iegādāties ceļojumu apdrošināšanu.

magicFIB aicina piedalīties Radio SWH Rock un Apollo konkursā par iespēju doties pilnībā apmaksātā braucienā uz koncertu (fanu reiss + koncerta apmeklējums) kopā ar Radio SWH Rock ētera personību Arti Dvarionas. Informācija – Apollo.lv un Radio SWH Rock.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


Войтирегистрация