Grupas "Adventure Calls" debijas singls

Gints Grīnbergs, 15.05.2009., 14:35

Šodien oficiāli tiek laists klajā grupas "Adventure Calls" debijas singls "Te Es Esmu", kas jau tagad ir klausāms un gatavs lejupielādei.

Dziesma "Te Es Esmu" ir par kaisles bagātām attiecībām, par kaisli, kuru var pazaudēt dažu sīkumu dēļ, pirms tam nenovērtējot to, kas ir dots. Par to, ka šo mirkli vajag izbaudīt un nepazaudēt, jo to atgūt ir daudz grūtāk. Dziesma ir bagāta ar melodiju un savu raksturiņu, kas aizrauj. Dziesma tapusi sadarbībā ar Māri Priedi. Un tuvākajā laikā arī TV ekrānos būs redzams šīs dziesma video klips, kas arī ir tapšanas stadijā ar savu stilu un šarmu, bet par to jau nākamajā reizē.

"Adventure Calls" ir arlternatīva rakstura grupa no Rīgas, par kuras dzimšanas "Adventure Calls" dienu varam uzskatīt 2008.gada 14.novembri, kad sākās piedzīvojuma meklējumi mūzikā.

Savā īsajā pastāvēšanas laikā puiši jau ir paspējuši uzstāties vairākos - gan lielos, gan mazos Latvijas klubos un pasākumos. Pēdējais lielākais koncerts bija baudāms www.platformamusic.lv rīkotajā Dzīvās mūzikas festivālā, kas notika 10. maijā klubā "Essential" un kura ierakstu drīzumā varēs skatīties Latvijas Mūzikas Kanālā. Papildus saviem koncertiem, puiši uzstājās kopā ar Yana Kay un Intaru Rešetinu 1. maijā Janas un Intara debijas albuma prezentācijas koncertā klubā "Godvil" kā pavadošā grupa. Šobrīd puiši aktīvi gatavojās nākamajiem koncertiem, taču līdz tam vēl pārbaudīs savus spēkus Auto foto orientēšanās sacensībās IV, kuras norisināsies 30. maijā un būs jāmēro 600km, 10h laikā pa Vidzemi un nedaudz arī Igauniju. Šis būs netipisks grupas piedzīvojums, kas nebūs uz skatuves, bet būs reālas sacensības, izbaudot sacensību garu un azartu.

Katrs no grupas dalībniekiem ir ar cienījamu muzikālo pieredzi, kas iegūta darbojoties citos projektos jau no bērnības. Roberts ir šīs apvienības priekšējais tēls, darbojoties pie mikrofona un spēlējot ģitāru. Guvis vērienīgu pieredzi spēlējot grupā "Backyard" kā grupas dibinātājs un singla – "Bērnudārzs", līdzautors. Aleksejs ir cilvēks ar muzikālo dvēseli, kas sirdī ir smagās mūzikas piekritējs, kuram pirmā uzstāšanās ar basģitāru uz skatuves bija jau 14 gadu vecumā. Jānis ir vīrs, kas savu dzīvi bez ritmiskas bungošanas nespēj iedomāties. Jau vairāk kā 7 gadus bungo pa bungu komplektu un priecē kaimiņus ar savu spēlēt prasmi. Un, protams, mūsu Dj speciālists – Andris (Andy Bassland), Dj un producents vienā personībā, darbojas mūzikā jau no agras bērnības, taču Dj lietām pievērsies tālajā 2000. gadā. Un šīs četras muzikālās personības kopā veido muzikālo apvienību "Adventure Calls"!

Atceramies, ka "Adventure Calls" rada mūziku ar piedzīvojumu. Ar piedzīvojumu, kas aizrauj. Tāpēc esi pirmais un sāc sekot līdzi "Adventure Calls" aktivitātēm jau šodien.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.





назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Полное руководство: как правильно купить диплом и избежать ошибок диплом купить цена <a href=dipl-fast.ru>dipl-fast.ru</a> .

diplom_kupit_jwOa

Купить тренажеры для спортзала с гарантией качества фитнес тренажеры купить <a href=trenajeri-dlya-zala.ru>trenajeri-dlya-zala.ru</a> .

trenazhery_spOi

Theme site super 000*** rus.hc.lv

LRncxOcpms


Войтирегистрация