Grupas "BI-2" bundzinieks rīko pirmo bungu apmācību semināru tiešraidē

Levs Berezins, 22.05.2015., 08:07

Visiem, kuru sapnis ir bungas un kam interesē bungas, arī tiem, kas vēl tikai mācās vai tieši otrādi - jau ilgi spēlē bungas - 24. maijā visiem interesentiem būs unikāla iespēja apmeklēt pirmo bungu spēles on-line apmācību semināru Krievijā.

Grupas "BI-2" bundzinieks rīko pirmo bungu apmācību semināru tiešraidēŠo ekskluzīvo iespēju piedāvā ilggadējais "BI-2" bundzinieks Boriss Lifšics.

Lūk, mūziķa Borisa Lifšica uzaicinājums: youtu.be/syziqYn2D5o.

"Es jūs iepazīstināšu, kā īsā laikā iegūt maksimālu rezultātu, uz ko fokusēt uzmanību bungu spēlē un bungošanas mēģinājumos, kā arī parādīšu savas grupas dziesmu piemērus no bungu spēles aizkulisēm. Cik ļoti atšķiras bungu spēle koncertā no bungu spēles studijā? Kad kompozīcijas tiek radītas? Es atbildēšu uz šiem un arī citiem jautājumiem, un apskatīšu reālus piemērus no mūsu jaunā albuma "#16plus" dziesmām. Nāciet, jautājiet! Būs atbildes uz visiem jautājumiem, kā arī patīkamas pārsteiguma balvas no bungu semināra sponsoriem. Draugi, tiekamies 24. maijā plkst. 15.00 tiešajā ēterā, un mēs runāsim tikai par bungām un visu, kas saistīts ar bungām," – ar prieku saka Boriss Lifšics.

Atgādinām, ka 16. augustā leģendārā Krievijas rokgrupa "BI-2", kas Latvijā kļuva pazīstama kopā ar Prāta Vētras grāvēju "Skolzskije uljici", ieradīsies Rīgā, lai lielkoncertā Mežaparka Lielajā estrādē sniegtu neaizmirstamu šovu un prezentētu savu jauno albumu "#16plus".

Biļetes aģentūras "Biļešu Serviss" kasēs vai www.bilesuserviss.lv. Līdz 1. jūnijam biļetes pieejamas par īpašu cenu – 7 EUR.

Tiekamies Rīgas svētkos 16. augustā Mežaparkā!


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


Войтирегистрация